• SUFFER THE PAIN

SUFFER THE PAIN Sweden

SUFFER THE PAIN - Break Your Chains

Info

Punkáči, který hrajou death metal? Samozřejmě death metal, kterej je solidně načuchlej punkovou či spíš crustovou špínou. To jsou SUFFER THE PAIN. Poměrně mladá švédská smečka, ve který ale působí postavy, které toho mají již celkem dost za sebou, co se týče hudebních projektů. Původní členové grind core rubanice Fromtheashes a současní členové crust core palby Slaktrens (Krigshot worship).


Na kontě mají dvě kazetové dema a split sedmipalec se známější kapelou Bombs Of Hades. V plánu pro příští rok je sedmipalec a velká deska na tuzemském labelu Phobia Records. Může vůbec tahle kapela bejt špatná, když ji mocný Fenriz z Dark Throne zařadil mezi jednu z kapel v žebříčku „Band Of The Week“? Vsadím se, že ne.

Bio

Suffer The Pain started in the beginning of 2012 by former Fromtheashes members Stefan and Johan. Thefirst year 2 cassettes was released on Krig Tejps, The Death and The Last Massacre. In the end of 2012 Joel and Christoffer joined the band, so in 2013 we started to do some shows in Sweden. Fenriz (Darkthrone) got hold of our cassettes and we became one of the bands on his "Band Of The Week" and in the summer of 2013 a split 7" with Bombs Of Hades was released by Doomentia Records. Now the plans are to release a 7" and 12" on Phobia Records and to play the awesome festival Obscene Extreme 2014!!!


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2013 split with Bombs Of Hade EP, MC (TAPE)
2012 The Death MC (TAPE)
2012 The Last Massacre MC (TAPE)

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.