• SNĚŤ

SNĚŤ Czech Republic

SNĚŤ - Obří Kat

Info


Začátkem roku 2018 se ve vlhkých a špinavých sklepeních Prahy zrodila nová hnilobou protkaná pětičlenná sestava. SNĚŤ (jinými slovy též - gangrenózní nekróza) je druh tkáňové smrti způsobené nedostatkem krevního zásobení. Mezi příznaky může patřit změna barvy kůže na červenou nebo černou, necitlivost, otoky, bolesti a zkroucení kůže. Skoro přesně to, co můžete očekávat při poslechu jejich show. Těžké valivé riffy, chorobné melodie, dva hrubé vokály a punkový drive dělá jejich živé vystoupení velmi intenzivní a chytlavé.

Kapela se skládá z muzikantů s různými zkušenostmi, a proto je jejich hnilobné pojetí death metalu tak energické. Hráli či hrají v kapelách Vole, Kaosquad, Bahratal, Morkhimmel, Lezok nebo Ficken Leben. Členové jsou velmi aktivní v místní undergroundové metalové a punkové scéně prostřednictvím Kreas Promotion, která jim pomohla zahrát si několik skvělých show s kapelami jako Spectral Voice, Galvanizer, Funebrarum, Impetuous Ritual, Krypts, Malokarpatan a Occvlta a odehrát též některé koncerty v Německu a Rakousku.

SNĚŤ nahrála během zimy 2018 v pražském studiu Dödsmord dvouskladbové promo, mix a mastering měl na starosti Anders Axelsson. Nahrávka okamžitě upoutala pozornost vydavatelství Lycathrophic Chants, které materiál vydalo v dubnu 2019 na kazetě a bylo velmi rychle vyprodáno. Kapela plánuje v březnu 2020 natočit ve stejném studiu šestiskladbové EP, které vyjde u Blood Harvest a Lycanthropic Chants. Připravte se, že během jedné velmi temné festivalové noci na OEF uslyšíte pořádnou dávku chorobného, hnilobného a krví nasáklého death metalu z Prahy!!!

Bio

Sněť started in January 2018 in the living room in Prague Czech Republic. Main inspiration are bands like Carcass, Autopsy, Undergang, Funebrarum or Venenum made it our way.


All of us are huge fans of underground death metal. We just knew it has to be nasty, old school, raw, dirty and rotten.

Sněť means Gangrene in Czech, also we sing in czech language. Members of Sněť are also in the bands Ficken leben, Kaosquad, Vole, Bahratal, Lezok.

We have the Promo tape out and now working on new material to record early next year. We play as support act before Krypts, Funebraurum, Impetious ritual, Spectral voice etc.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2019 Promo

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.