• SIX-SCORE

SIX-SCORE Austria

SIX-SCORE -

Info

Nepočetní, ale zvukově silní. Rakouské trio SIX-SCORE jsou mistři kurevsky rychlého, výbušného grindcoru obnaženého až na kost.

 

V roce 2009 odehráli své první vystoupení a zároveň při stejné příležitosti vydali i své první EP "Maximum Gain By Efficient Use Of Affliction", přestože vznikli už koncem roku 2008. SIX-SCORE si ztracený čas vynahradili hraním D-beatu a ježděním po vlastní ose po střední Evropě.

 

Ve vlastní režii právě vydali své první dlouhohrající album "Drudge" . Své první vystoupení si už asi nezopakujou, ale můžou si ho na OBSCENE EXTREME 2013 alespoň připomenout!!!

Bio

Six-score was founded somehwere between fall and the cold winter 2008 in Austria when three dudes decided that it would be the best to undercut the establishment by producing some earsplitting, mind-blasting and money-aristocracy-hating muSick. Influenced by deathmetal all the way to punk and everything in between, Domsch a member of "Discure“ on the Drums, his Brother Bene of „Nuclear Havoc" on the Base and Vocals and Hias on the Guitar, start to vent their anger through heavy and wrathful grindcore.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2013 Split LP with Prosparity Denied LP
2010 „Drudge“ first Fulllength CD recorded 2010 in DIY Coop CD
2008 „Maximum gain by efficient use of affliction“ EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.