• SHAMPOON KILLER

SHAMPOON KILLER Czech Republic

SHAMPOON KILLER - Masses Have Flair

Info


SHAMPOON KILLER!!! Jak všeříkající jméno. Nepřátelé diskofilního trsání, po jejichž koncertě zůstane určitě krev na tanečním parketě. Old school brutal death metalový projekt, který vzniknul v roce 2007, členy pražských kapel Sarcom, Appalling Spawn, Heaving Earth, Brutally Deceased nebo Poppy Seed Grinder, takže máme co do činění s lidmi na svém místě.

Přes různé změny, a dokonce i úmrtí v sestavě, byli chlapi schopni nahrát své debutní album „666 The Battle of Discopylae“ s náloží jedenácti songů plných brutal death metalového běsnění a texty přetékající nenávisti vůči disko sračkám!!! S tímto materiálem a určitě i novými songy nás tato šestice zařízne na prknech OEF 2018!!! Pro všechny fans old school brutal death metalu!!! KILL THE SHAMPOON!!!

Bio

Shampoon Killer je pražská akvizice drtící oldschool brutal death/grind původně složená ze členů a ex - členů Sarcom, Appaling Spawn, Brutally Deceased, Heaving Earth a Poppy Seed Grinder, která vznikla už na jaře 2007 jako nový death metalový projekt ve složení Cifron a Žlababa – Zpěvy, Gábin – Bicí a Nikola – Kytara. Ve spořilovské garáži začíná vznikat nový materiál s jasně vymezenou anti-diskofilní tématikou a kapela se dává do pohybu. Po několika úspěšných zkouškách se ke kapele připojuje Nikolův spoluhráč ze Sarcom Láďa a velmi rychle se zapojuje do procesu. V roce 2009 přichází na post druhého kytaristy Géba, který se aktivně zapojil do skládání nového materiálu a odjel s námi několik koncertů. Čertužel jeho představy o fungování v kapele nebyly naplněny a tak se ke konci roku 2010 s kapelou rozloučil. Několik měsíců po jeho odchodu se na jeho místo připojil další člen, v té době neaktivních Sarcom bubeník Martin. V létě roku 2012 přichází náhlá smrt našeho sypače Gábina (R.I.P.) a Martin se od kytary logicky přesouvá za bubny. V průběhu prosince 2012 se ke kapele připojuje náš kamarád Prewith z Psychotic Despair a naše komando je opět kompletní se dvěma kytarami. V této sestavě nahráváme o 2 roky později na podzim roku 2014 ve vyškovském Davos studiu náš debut 666: The Battle of Discopylae. V únoru 2015 opouští kapelu další zakládající člen Nikola, z kterého se stává čím dál větší misantrop a na jeho místo přichází kytarista Myšák z IASP, který se rychle učí materiál a uzavírá aktuální sestavu Shampoon Killer.  

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2014 SHAMPOON KILLER – 666 THE BATTLE OF DISCOPYALE Hard bones production

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.