• SELFIE, THE CLOWN

SELFIE, THE CLOWN Israel

SELFIE, THE CLOWN -

Info


"HELL! HELL! HELLO všichni! 

 

Tady je SelfieTheClown a píše všem vám chorobným fuckerům! První věc, co musím říct je WOW! Je tady 20. výročí Obscene Extreme a já jsem opravdu nadšený, že se ho můžu zůčastnit. Bude to moje třetí účast na OEF a cítím, že se stal mým domovem a rodinou, místem, kde můžu dát průchod své úchylnosti a sdílet ji s vámi všemi. Na tenhle festival pojedu především jako fan!

 

Pro tento rok připravuji intenzivní, rychlou, brutální show! Uvidíme, kolik toho vydržím!?!? Připojte se ke mně na tenhle experiment, přijďte a buďte svědky bolesti až na hranicích snesitelnosti, které pak padnou a budou prolomeny. Nebude kdy přestat lapat po dechu nebo zatlačovat vyhřezlé tkáně zpět, kam patří. Bude to sprint rovnou do pekla! PRO ZKAŽENÉ NENÍ ODPOČINKU!    

 

SelfieTheClown 

Bio

JEŠTĚ NEZNÁTE SELFIE THE CLOWNA?!?!? 

 

Selfie vám předvede živé představení, které zahrnuje nebezpečné, krvavé úkony a přitom bude dělat klauniádu. Snaží, seč může, aby byl šťastný klaun, ale je to pro něj opravdu těžké a také vždy přesně neví, jak by měl reagovat a být zábavný. To ho hodně psychicky poznamenalo, takže je hodně labilní a ze stresu dělá šílené věci. Selfie se vydává na objevnou cestu plnou bolesti, propichování, vyměšování, natahování, zdvihání, ohýbání  a kroucení lidského těla. Co zjistí?


Discography

no releases

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.

Jakub 12.08.2018 06:33

for those of you that dont know, this "clown" is a mentally retarded man that performs self-harm on stage, while the audience cheers. It will probably end with him either accidently or purposely killing himself and then someone will sue the shit out of OEF for letting it happen. The poor bastard needs mental help

Jakub 12.08.2018 06:21

'LOVE grindcore and OEF but fuck this faggot shit. This should not be allowed