• SAMORA + PRINCESS TWEEDLE NEEDLE + ZORA

SAMORA + PRINCESS TWEEDLE NEEDLE + ZORA Australia

SAMORA + PRINCESS TWEEDLE NEEDLE + ZORA -

Info


Letošního ročníku Freak Show se zúčastní:

Samora Squid, idiotský Tasmánčan s gumovými kostmi a železným žaludkem, který zde předvede bombastické divadlo, jaké zde nebylo k vidění od roku 2015. Tohle vám najisto rozdrtí koule! Bude své tělo ohýbat, kroutit, různě jím manipulovat a dostávat se do zkurvených pozic jen pro vaši diváckou nelibost tak, jak to znáte a milujete.

Také se kvůli velkému zájmu vrací jedinečná Princess Tweedle Needle, nebojácná a divoká femme fatale! Tweedle kombinuje tradiční fakírské scény s hrůzostrašnými a cirkusovými čísly. Je okouzlující, komická a naprosto neohrožená, když zvedá podivné předměty ještě podivnějšími částmi těla, a kterou si mnozí mohou pamatovat z minulého roku. Předvede některé zbrusu nové bláznivosti, ale vrátí se i s některými obecenstvem oblíbenými šílenostmi.

Zora Wan Der Blast je polská vzdušná akrobatka, hadí žena a počestná lamačka srdcí s nejsilnějším zadkem ve vesmíru (ne, opravdu)! Ukáže se nám poprvé, což je vaše šance, aby vám předvedla opravdu pokroucené, mučivé, děsivé výkony lidské vytrvalosti a fyzické zručnosti, které by většina lidí nepřežila a určitě bude šokovat a ohromí vás! 

Bio

Samora Squid performs on an international scale as a featured artist in countless festivals, cabarets, circuses and events.


With over a decade of experience, Squid consistently thrills audiences with his unique blend of contortion, sword-swallowing, characterisation and music.

From family shows to freaky fetish nights, Squid tailors each performance so that it is perfect for that particular audience, creating memories that last a lifetime.


All shows can have custom music, suit any size stage or work as a roving act.


Discography

no releases

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.