• PURULENT SPERMCANAL

PURULENT SPERMCANAL Czech Republic

PURULENT SPERMCANAL - Prolezlý nemocí

Info


Podlazené kytary, bublající zpěvy, neurotické bicí, tak to je vizitka ostravského chlívku nazvaného, PURULENT SPERMCANAL!!! Banda, která začala jako boční projekt členů blackmetalových Enochian v roce 1995, se časem stává plnohodnotnou kapelou se vším všudy. Zkouší se ve staré stodole a první songy jsou cover verze koho jiného než amerických IMPETIGO, ke kterým bývají PURULENT SPERMCANAL ve svých začátcích přirovnáváni. Přichází několik výměn zpěváků a po čtyřech velkých deskách se kapela v roce 2003 odmlčuje, aby dala život projektu s názvem Have the Munchies, který ovšem s grindovou muzikou nemá nic společného.

Po dlouhých letech v roce 2017 slovo dalo slovo a staří kámoši dávají PURULENT SPERMCANAL znovu dohromady. V únoru 2018 natáčejí v polo-nové sestavě novou promo nahrávku, která končí jako split s francouzskými Pulmonary Fibrosis!!! A my Vám je po jejich reunionu rádi představíme opět na prknech OEF!!! Vždyť už tady budou po třetí!!!

Bio

Vše začalo jako projekt jménem Pharmacist někdy v 1995 nebo 1996 ve složení Kokeš (bubny), Marunič (kytara) a Petrouš (vokál). Po několika testech však, zpěvák Petrouš zahájil svůj vlastní projekt „Purulent Spermcanal,“ do kterého po několika týdnech odešli i zbývající členové Pharmacist – Kokeš a Marunič.

Za několik měsíců natáčíme první demo „Puaka Balava,“ které vychází v roce 1997 jako první. Po vydání tohoto alba doplňuje místo baskytary Stanley „Máslo“ Mandok. Ve čtyřech jsme hráli pár koncertů a znovu zalézáme do studia. Výsledkem je druhé album "Legalize for cannibalism", které se objevilo na trhu v roce 1998. V ten samý čas vychází 7ep "Sperman" - s australskou Viscerou.

Po nějakém čase nás zpěvák Petrouš opustil a nahrazuje ho Roman Janečka (bývaly zpěvák Social Deformity). S Romanem to začíná být pořádný gore-grind. Přichází první koncert v zahraničí (Varšava – PL) a mnoho koncertů po celé naší zemi. Po neshodách o dalším vývoji muziky nás Roman opustil. Zpěvu se ujímá Marunič a za pomoci Kokeše natáčíme ve třech další album "We pity, didn’t kill you all".

Odehráváme několik koncertů, na některých z nich se jako zpěvák objevuje Milan, který je nyní zpívá u „Carnal Diafragma.“ Milan se naplno věnuje Carnal Diafragma a my ve třech natáčíme materiál pro „Sufficient Disgust," který později vychází s Coffe Grinders ex-dead Infection na společném CD.

Bez zpěváka to není ono, ale máme štěstí, Marunič v hospodě potkává Křováka který slibuje, že se toho ujme, a skutečně se tak stává. V ustálené sestavě (Kokeš – bicí, Marek – kytara,
Staník – baskytara a Křovák – zpěv) cestujeme na festival „Obscene Extreme 2000“ do Trutnova. Na podzim 2000 Křovák rukuje na vojnu, což mu samozřejmě nezabrání zpívat s námi na každém koncertě.

Po návratu Křováka z vojny cvičíme a chystáme se nahrávat. V červnu 2002 se zavíráme do studia. Jako odpočinek od nahráváni si odskočíme na „Obscene Extreme 2002“ opět do Trutnova, kde byl nový materiál „testován na lidech." Povzbuzeni pozitivní zpětnou vazbou, vracíme se do studia na dotočení alba "Have the Munchies," které je publikováno v lednu 2003. Po vydání CD se naše nové songy ještě více odkloňují od gore-grind, tak jsme usoudili, že je čas Purulent spermcanal nechat usnout, a věnovat se muzice pod jiným názvem.

V létě 2017 si Marunič s Kokešem po nějakých pivech plácli, že je třeba probudit starou prohnilou spermotrubici. Slovo dalo slovo oslovujeme Kubiše na post basáka a Milana na post chrochtu.

Začínáme naplno cvičit a v únoru 2018 jdeme točit pěti-songové promo, které hned vychází u Bizzare leprous production po boku francouzských Pulmonary Fibrosis. Máme štěstí, přicházejí nabídky na skvělé koncerty - Guttural Gore Grind Mafia, Flesh Party atd.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2018 Cannibalistic Picnic Continue/Pulmonary Fibrosis
2004 Smothered Brothers
2002 Have The Munchies
2000 We Pity Didnt Kill You All
2000 Sufficient Disgust/Coffe Grinders
1998 Sperman/Viscera
1998 Legalize for Cannibalism
1998 Litlle Petrous story/Ptao MC (TAPE)
1997 Puaka Balava

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.