• NAZARENO EL VIOLENTO

NAZARENO EL VIOLENTO Mexico

NAZARENO EL VIOLENTO - XIII Procrastinando

Info

Po zbavení člověka jeho hříchů, po útrapách a apokalyptickém trestu, po poskytnutí lidem jistoty víry, po krutých masakrech a genocidě; unaven lidstvem se NAZARENO EL VIOLENTO vrací ve formě grindcore/hardcore, aby napravil svou zkurvenou chybu: Křesťanství!!!


Kapela vznikla v Mexico City v roce 2010 z popela jiné kapely jménem Charles Barkley a po několika změnách v sestavě teď křičí své evangelium silného ateismu a čirého posměchu. S kapelou Walle z Tijuany nahráli splitko a 7“ EP. Staňte se součástí tohoto útoku a akustické ironie, zničte svou víru a své tělo s NAZARENO EL VIOLENTO!!!

Bio

Nazareno el Violento (Nazarene the Violent) is a band that originated in Mexico City (DF). They mix Grind, D-Beat, Punk, Sludge, Chaotic Hardcore, Power Violence and hints of Black Metal, to create short and powerful songs, all while maintaing a completely DIY spirit. The band has a 7 released in 2010 by Nuestra Lengua Records (Oakland, CA) and Survival Instinct Records (Guadalajara, MX) and a digital split released in 2011 with Walle (Tijuana, MX). and the new record 12" titled XIII. Nazareno el Violento started playing at the end of 2009, after a couple line up changes the band is currently formed by 4 angry, stoner assholes who are dissatisfied with all the bullshit around them.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2013 NAZARENO EL VIOLENTO XIII - 12 " LP
2011 Nazareno el Violento/Walle Split
2010 Nazareno el Violento EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.