• NAPALMED

NAPALMED Czech Republic

NAPALMED -

Info

Na OEF se znovuobjevují po dlouhých pěti letech a nehodlají být nejextrémnější, nejperverznější ani nejohavnější, protože jsou jiní už z podstaty.


Ve vší upřímnosti předvedou kombinaci starých osvědčených metod destrukce kovů ve střetu s bláznivými elektronickými frekvencemi z domácky vyrobených syntezátorů. Nová tříčlenná sestava se plynule stává jednotným orga(ni)smem, nekriticky hodně nahrává a chystá se co nejdříve vydat nové album.


Co víc dodat? Těšte se spolu s nimi na industriálně elektronický hluk na dobré aparatuře a tak nahlas, jak si to v obýváku nedáte.

Bio

Kapela Napalmed byla založena v půli roku 1994. Od té doby skupinu opustilo pár členů, hudba se proměnila od hlasitého noise core, přes lo-fi noise, k improvisovanému továrnímu hluku až k aktuální podobě Xtreme freaQency electroniX. Odehráli jsme 140 živáčů většinou v České republice, předskakovali Inu Yaroh, Melt Banana, Merzbow (všechny z Japonska) a představili se po boku mnoha jiných. Pokud budeme počítat v průměru 100 rozšířených kusů od každého vydaného titulu, celkový počet bude okolo 2O.OOO položek. To vše z Napalmed nedělá boháče, ale trochu známé na "scéně" i mimo ni.


NAPALMED sestava :

PaveL.H. - mechaNoise

MartiN.B. - elektroNoise

RadeK.K. - techNoise


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2008 Noisax Jazzostrial Fractamental CD
2008 iii (Napalmed)
2006 Up To The Ears In Tinnitus

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.