• MURUROA

MURUROA Czech Republic

MURUROA - Danse Macabre

Info

Na Obscene Extreme Festivalu dostávají každý rok prostor mladé nadějné lokální smečky. Jednou z nich bude letos jihočeská crust / grind rubanice MURUROA. Na jihu to snad ani jinak než rychle neumí.


Předpoklady, že se o téhle partičce bude za pár let mluvit stejně s respektem jako o Lahar nebo Gride, jsou více než reálné. Prvním krokem či odrazem nechť jim bude povedený set na letošním OEF!!!

Bio

Po rozpadu kapely GREX se zbylí členové davají dohromady s kytaristou Radkem z kapely SVINĚ a v lednu 2009 tímto spojením vzniká nová kapela, která si měsíc nato začala říkat MURUROA. Krátce poté následují první koncerty a začátkem května se nahrávájí songy na kompilaci POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 2 ve studiu Hellsound. Následně se ke kapele přidává druhý kytarista Honza, který funguje také jako občasný záskok za Radka. Po spoustě odehraných koncertech v roce 2010 kapelu opouští Radek. Kapela funguje pouze se zaskakujícím kytaristou Honzou, který je však stále velmi vytížen a následně také odchází.


Po krátké odmlce v roce 2011 začíná spolupráce s kytaristou Pepou (5 SYMBOLS). Kapela se opět naplno rozjíždí, skládá nové songy a koncertuje. Na podzim roku 2012 se kapela vydává so studia, aby zde nahrála materiál pro připravovaný split s brazilskou kapelou Baixo Calao. V červnu roku 2013 vychází tento počin na 12´´ Lp a nese název DANSE MACABRE.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2013 POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 2- Compilation
2013 MURUROA / BAIXO CALAO - Split LP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.