• KAOSQUAD

KAOSQUAD Czech Republic

KAOSQUAD - Raid sirens

Info


Dámy a pánové, v tomto případě posloucháte jižní Čechy!!! Kapela KAOSQUAD je jedním z mnoha zástupců této plodné scény a za svůj si vybrala styl oldschool grindcore. Založeni v roce 2009, kdy  Kozel (nyní Lahar) s Víťanem, kteří v té době fungují jako dvojčlenný projekt chrlící hnilobné melodie s názvem Pyosemia, oslovují Aleše(ex-Grex, Mururoa), zda by nezasedl  na bubenickou stoličku. Společné hraní se osvědčuje a KAOSQUAD se dere na světlo.

První živé vystoupení smečky se koná v roce 2010 a nakopává kapelu k dalšímu hraní, což vyústí v koncerty jak v ČR, tak v zahraničí po boku Agathocles, Holocausto Cannibal nebo Wormrot. KAOSQUAD momentálně vydali nové 7“ EP „Institute for Mental Decay“ a my je rádi uvítáme na prknech OEF 2017, kde nám určitě předvedou řádnou porci oldschool grindcore!!!

Bio

Píše se rok 2009 a Kozel ( nyní i člen Lahar ) s Víťanem, kteří v té době fungují jako dvojčlenný projekt chrlící hnilobné melodie s názvem Pyosemia, oslovují Aleše (ex-Grex, Mururoa), zda by nezasedl na bubenickou stoličku. Po prvních zkouškách zjišťujeme, že zalíbení v oldschool grindcoru a metalu je vzájemné, jakožto kladný přístup k alkoholu. Historie Kaosquad začíná.
První živé vystoupení se konalo 4.6.2010, po kladných ohlasech nás to nakopává v dalším pokračování, které nás zavedlo i mimo ČR.

Od té doby máme na kontě cca stovku koncertů a to jak na hardcorových tak i na metalových akcích v nezměněné sestavě. Např s: Agathocles, Afgrund, Cruciamentum, Escarnium, Gride, Holocausto Cannibal, Ingrowing, Now You Are Fucked, Pissgrave, Undergang, Venenum, Wormrot...


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2017 7"ep Institute For Mental Decay (Magick Disk Musick) EP
2016 MC kompilace Posloucháte ježní čechy 4 MC (TAPE)
2013 split LP w Behind the Cemetery Wall LP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.