• HOW LONG?

HOW LONG? Czech Republic

HOW LONG? - Život je Horror

Info


Další bandou na prkna OEF 2019 je mezinárodní česko/polská sebranka HOW LONG?!!! Vznikli už v roce 1994 a přivezou nám energický a špinavý crust core a d-beat, který nás naživo donutí k drsnému moshi a stage divingu!!! HOW LONG? je jedna ze stálic české scény, mají za sebou spousty koncertů a i přes poměrně velkou pauzu, kdy se borci v roce 2001 rozpadli a dali zpět dohromady až v roce 2008, nahráli a vydali velmi zdařilé nahrávky jako třeba split desku s ostravskou Kulmou a další.

HOW LONG? v šestičlenné sestavě se dvěma zpěváky dává vzpomenout na crustové pionýry stylu jako Disrupt nebo Extreme Noise Terror a my jsme rádi, že Vám můžeme přivézt, poprvé na OEF, pravé slezské crustové peklo!!!

Bio

How long vznikl v roce 1994 v Těšíně a tvoří ho lidé z obou částí města (Polské i České). Sestava se v podstatě od začátku až dodnes nezměnila (zpěvačka Andrea odešla po pár koncertech). V roce 96 nahráváme 4 songy na split 7EP s Unarmed, které vydává v 97 roce Barvák na Insane Society rec. V roce 96 je taky nahráno v Trenčíně demo, které později vyjde na kazetě v Polsku. Koncertuje se až do roku 2001, kdy si dáváme pauzu. Někteří členové pokračují v kapelách Geldshit, Jesus Crust. V roce 2008 se opět scházíme a začínáme zkoušet. Na druhou kytataru se přidává Detlef z Jesus Crust. Na jaře 2010 vychází split LP s Roxor. Mezitím se hodně koncertuje a v roce 2013 vyjde další split 12“, tentokrát s ostravskýma Külma. Takže sestava – Zyzio, Radim, Petr, Andy, Marek, Detlef.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2019 SPLIT 12“ EP se Zatrata EP
2016 SPLIT EP se Slavery EP
2013 SPLIT LP s Külma LP
2010 SPLIT LP s Roxor LP
1997 SPLIT EP s Unarmed EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.