• FLEAS AND LICE

FLEAS AND LICE Netherland

FLEAS AND LICE - Up The Punx

Info


Jedno heslo říká: „Old Punks Never Die“ a tady musíme říct, že to platí beze zbytku!!! Na středeční OEF Punk as Fuck fest přijede další známá veličina punkcrustové subkultury, holandští FLEAS AND LICE!!! Šestice kamarádů z holandského města Groningen to dala už dohromady v roce 1993 a dodnes se drží na předních pozicích syrového punk crustového rachotu, s etikou D.I.Y.!!!

Myslíme, že velké představování není třeba, jejich legendární split nahrávky s Battle of Disarm, The Restarts nebo jejich dlouhohrající věc, „Prepare for Armageddon“, určitě znají všichni punkáči, které zasáhla vlna blech a vší!!! FLEAS AND LICE budou na OEF poprvé, takže věříme, že si užijí pověstný trutnovský kotel a na oplátku Vás banda s šílenou frontmankou Esther rozválcuje na prach!!! Připravte se na armageddon!!!

Bio

Fleas and Lice are a crust punk band from Groningen, Netherlands. Three of the members were originally part of Mushroom Attack, also from the Netherlands. Their records have been released by Skuld Releases in Europe, and Profane Existence Records and Rodent Popsicle Records in the United States. Since 1993, they have toured multiple times throughout Europe and North America.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2005 CD - Early Years - 2005 (Rodent Popsicle Records) CD
2005 LP - Prepare For Armageddon - 2005 LP
2003 track on CD Angry Songs and Bitter Words - 2003 (Ruptured Ambitions) CD
2002 split CD - Fleas and Lice / The Restarts CD
2001 LP - Recipes for catastrophes LP
2000 7" split EP - Here we go again Fleas and Lice / Boycot EP
1996 7" split EP - Up The Punx! Fleas and Lice / Assrash EP
1996 12" EP - Global Destruction EP
1995 split LP - Fleas and Lice / Bleeding Rectum LP
1995 7" split EP - Fleas and Lice / Battle of Disarm EP
1994 7" EP - Parasites - EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.