• FINAL FLAG

FINAL FLAG Czech Republic

FINAL FLAG - Run From The Cure

Info


Každý ví, že na Obscene Extreme festivalu se stávají všelijaké příběhy, ale tento opravdu stojí za povšimnutí!!! Tato česko-americká sebranka, která si říká FINAL FLAG, vznikla právě na našem fesťáku a to v roce 2014!!! To se sešla parta borců z českých kapel Excorcizphobia, Tortharry a amerických Wehrmacht a u piva začli kout pikle a výsledek je další skvělá banda, plná radosti z hraní, pořádného thrashe a punkového feelingu, FINAL FLAG!!!

I přes velkou vzdálenost mezi členy má FINAL FLAG venku už jedno evropské tour a jedno plné album a druhé je zrovna ve fázi natáčení!!! Tady máme co do činění s pěkně plodnými muzikanty!!! Pokud máte rádi skvělý crossover s feelingem poctivých 80-tých let, budete nadšeni stejně jako my, že FINAL FLAG uvidíme na prknech OEF 2019!!!

Bio

FINAL FLAG was founded at Obscene Extreme Festival in 2014, by members of Exorcizphobia, Wehrmacht and Tortharry. Their mellow mixture of hardcore,punk,surf and thrash metal is just a perfect fit for a wild party. Their debut LP „Capture The Flag“(2017) was warmly accepted, and now these Czech/Americans are working on their second album which will be promoted with this summer‘s tour.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2019 New album – no title yet (Full-lenght) 2019
2017 Capture The Flag (Full-lenght) 2017 / Support Underground

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.