• ED

ED Italy

ED - Downhill Massacre

Info

V pravdě utajený poklad vražedného italského hardcoru v provedení mladých skejťáků z Bologně. V recenzích stojí "Najetí bolognští skate punkoví thrashmetalisti hrající klasické, rychlé, italské hc ve stylu starého kalifronského punku a thrashcoru jako z Bay Area. Tihle borci byli i ve fantastických BANxTHIS!" … a žádný popis už vám nemůže podat lepší obrázek.


Vezměte si rockovou energii a přesnost RKL, Accüsed, Verbal Abuse, Circle Jerks a teď si zkuste představit, jak by to znělo ve spojení s italským HC a la Indigesti. Existují už víc než 10 let a z jejich živé show se skutečně předávkujete energií: zuřivě nasrané výbuchy, které jen zřídka trvají víc než 2 minuty pohybující se od přímého, jednoduchého hardcoru dle oldschoolové, italské tradice, po současný skejťácký thrashcore punk s drtivými změnami tempa, enegické přesné bicí a, kurva, skvělé riffy.

Bio

ED is a punk hardcore band born in the winter between 2000 and 2001 in Bologna, Italy. Totally obessed by skateboarding and early 80's hc music, four 16 years old kids started this band just to make something during the rainy days. After some practices ED performed their first show at a punk festival in September 2001 and some weeks later they recorded their first demo ''Pensa a quanto può fare skifo questa società per averci ridotto a fare musica come questa...''. ED played a lot of shows in the north of Italy and in 2003 they recorded their second work ''Possibilità Deviate'' (Nuclear Chaos Rec.). In 2004 they released a 7'' split with Sumo, and in 2007 ED recorded their first LP ''Nailed to the Board'' (Agipunk Rec.). In 2009 they recorded ''Senza ragione'' EP 7", but after some months Mesca (drummer) left the band. With the new powerful friend Vinz at the skins, ED dedicated time to realize new songs and in 2011 they recorded 8 songs for ''Future Primitive'', released by FOAD records on CD also adding all the previous recordings.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2013 Future primitive 12" EP
2012 Future primitive + old shit since 2003 CD
2009 Senza ragione 7" EP
2007 Nailed to the board 12" EP
2005 ED / Sumo Split 7" EP
2003 Possibilità deviate DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.