• DEEP DIRTY

DEEP DIRTY Germany

DEEP DIRTY - The Swarm

Info


Představovat Stefana Schäfera je těm, kdo se po death/gore/grind kolbištích už nějaký ten čas pohybují, asi docela zbytečné!!! Pokud by snad ale někdo z vás přeci jen nevěděl, tak je to šéf 666 Records, majitel firmy 666 Strings (která tvoří kytary pro Haemorrhage, Rompeprop, Guineapig a další zvučná jména) a v neposlední řadě taky kytarista a zpěvák bandy Rapemachine, který z tvůrčího přetlaku založil v roce 2017 svůj sólový projekt DEEP DIRTY, se kterým vydal první dlouhohrající počin nazvaný „BRUTAL SILENCE“. Ale rozhodně žádné ticho neočekávejte!!!


Jak je Stefanovým zvykem, očekávejme hustou nálož gore grindu s bublajícími vokály a automatickým bubeníkem!!! A my DEEP DIRTY, jako poslední potvrzenou kapelu pro OEF 2018, vítáme v line-upu!!!

Bio

The idea behind DEEP DIRTY as a project came up in 2017 after eight years as the front man of RxMx. It was time for a full album after the split releases ĄWorld Goregrind Federation I & IIď, and soon a secret release, cooperating with bands from all over the world, will be unleashed.

After some crushing and hilarious shows in Japan it is time to grind in Europe again with a special
live show featuring songs from RxMx, Adamantium, Deep Dirty and the world wide cooperations.

Prepare yourself for something new!


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2018 Brutal Silence

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.