• COLDWAR

COLDWAR Ireland

COLDWAR -

Info

Veteráni crustové scény, irští COLWAR, vzešli v jejich rodném Dublinu z popela několika místních kapel v roce 1999. Hráli drtící typ útočného, death metalu s nádechem hardcore a na jednom pódiu se sešli se všemi od AGNOSTIC FRONT a GBH po SEPULTURu a ANTHRAX.


Jejich třetí album 'CHRISTUS DEATHSHEAD' vydané v roce 2011 jen dokazuje, že jsou COLDWAR na pódiu OBSCENE EXTREME 2013 s těmi nejlepšími z grindcore, death metalu, thrashe a hardcore punku připraveni ukázat, jak opravdu univerzální je jejich míchání hudebních žánrů!!!

Bio

Coldwar Hail from Dublin Ireland formed in late 99. Coldwar started out mixing equal parts hardcore punk and extreme metal into an angry incendiary assault.Over the years the band has toured all over Ireland the UK and have made several trips to Europe and the USA. Supporting the likes of Fear Factory, SoulFly, Sepultura, EHG, Suffocation, Anthrax, Hatebreed, Agnostic Front, Discharge, Converge, Exploited, GBH,Napalm Death amongst many others. Festivals, Load as fuck @CBGBS 2003, DOD Metal Fest 2003, Up the Punks UK 2004, Cork Winter Fest 07, Wacken Open Air 2011, Filthfest Eire 2012, Subvert fest UK 2012.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2011 Christus Deathshead
2006 Live @ CBGBS 02 DVD
2004 In The Sun's Dead Rays Mini Album

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.