• ČLOVĚK V PLíSNI

ČLOVĚK V PLíSNI Czech Republic

ČLOVĚK V PLíSNI - Bacteria

Info


Česká grindcorová scéna byla vždy skvělá a my tady máme další důkaz o tom, že to pořád platí!!! Domácí trutnovská mlátička ČLOVĚK V PLÍSNI, hrající drtivý mix grindcore, hardcore a metalu vám prožene hlavou své drtivé tóny!!! Borci vznikli v roce 2015 přímo na trutnovském nádraží a v přilehlých lokálech ještě pod názvem Silentpie&The Plezírs, takže poměrně mladá banda.

I když původní záměr kapely byl jiný, po změnách v sestavě tady máme grindujícího ČLOVĚKA V PLÍSNI, a že jim to kurva hraje!!! Na kontě zatím jen jedno EP a v plánu další v letošním roce. Krátce, rychle a hlasitě... to je ČLOVĚK V PLÍSNI!!!

Bio

Kapela vznikla na trutnovském nádraží a v přilehlých lokálech někdy začátkem roku 2015, původně ještě v odlišném složení a jiným tvůrčím záměrem. Po počátečních křečích, experimentech a mocenských machinacích se sestava ustálila, nahrála demo a pod názvem Silentpie & The Plezírs aktivně koncertovala až do listopadu 2017, kdy se všichni členové ku příležitosti nahrávání prvního EPéčka shodli na názvu novém a lépe zapamatovatelném: Člověk v plísni. Počínaje tímto malým a nevýznamným krokem začíná kapela expandovat do přilehlého okolí, a dokonce i do exotických destinací. Druhé EP je momentálně na cestě.

Člověk v plísni funguje ve složení basa, kytara, bicí a dva pánské chrapláky.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2018 Ze všeho hezkýho... EP
2016 Silentpie & The Plezírs DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.