• AHUMADO GRANUJO

AHUMADO GRANUJO Czech Republic

AHUMADO GRANUJO - Ashtray Made Of Beef

Info


Tato dnes veleznámá banda vznikla v roce 1999 jako sranda projekt s naprosto šíleným mixem grind gore a techna s úchylnými live vystoupeními. Dnes ji můžeme považovat za klasického zástupce české gore grind scény. Sice stále jako projekt, ale i tak mají za sebou spoustu koncertu po celém světě, s jistě nezanedbatelným úspěchem. Na kontě dvě dlouhohrající desky, stejně tak několik split počinů.

 

V posledních letech je dost vzácné tuto bandu vidět na živo, protože její členové jsou zaneprázdněni v jiných bandách jako M.A.C. OF MAD, HEAVING EARTH, KINGKEPORKAK, CULT OF FIRE a dalších. Takže jsme rádi, že můžeme představit po letech opět AHUMADO GRANUJO na prknech OEF!!! Rozemelou Vás na prach!!!

Bio

Kapela se zformovala v roce 1999 ze členů kapel Alienation Mental, Intervalle Bizarre, Oxyrbl a zpěváka Davida. Láska ke gore horrorům Petera Jacksona a sympatie k undergroundovému technu, provázely kapelu již od začátku. Prvním oficiálním počinem bylo splitko v podobě 7"EP se slovenskými Čad. Následovalo kazetové splitko s Utopií, které se po letech objevilo i na CD. Dále následovaly dvě dlouhohrající alba, která se dočkala již několika dolisů. Kapela koncertuje kde se dá, pravidelně se objevuje na festivalech Fekal Party, Brutal Assault, OEF, odehrají i několik akcí v zahraničí, vše vyvrcholí evropským turné s krajany Cerebral Turbulency. Zpěvák David nezvládá, svojí do té doby zábavnou heroinovou závislost a kapela ho posílá k vodě. Na postu zpěváka se vystřídá několik frontmanů, kapela pokračuje v koncertní činnosti, ale postupem času se z regulérní skupiny stává opět projekt a členové začínají více energie dávat do svých nových kapel (Uprise, Jig-ai, M.A.C. OF MAD). V roce 2011 se AHUMADO probírá opět k životu, post zpěváka definitivně obsazuje Burak (jinak též JIG-AI). Z původně naplánovaných několika vzpomínkových akcí se nakonec vyklube regulérní návrat na scénu, následuje mexické turné a účast na festech po celé Evropě. Co bude dál ? Bůh ví, Satan banán napoví...

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2004 Chemical Holocaust CD
2004 Ahumado Granujo / Chemical Holocaust CD
2004 Ahumado Granujo / Chemical Holocaust CD
2003 AHUMADO GRANUJO / UTOPIA - instrumenta chirurgica - split CD
2001 Ahumado Granujo – Splatter Tekk CD
1999 Ahumado Granujo / Čad split 7
1999 Instrumenta Chirurgica DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.