• 6 MAS

6 MAS Czech Republic

6 MAS - Rapidne to sype

Info

6MAS, Ostrava (teď Brno) z ČR za sebou mají již téměř dekádu palce drtícího a vaz lámajícího crust punku a jsou uznáváni jako neoddiskutovatelní titáni svého žánru – kdyby byli ze Švédska, tak by byli tihle nasraní venkovani králi světa.


Svým novým LP 'RAPE THE EARTH', které ještě stále všude ničí jehly na gramcích, dokazují 6MAS, že jsou dalším pronikavým příkladem, proč bude OBSCENE EXTREME 2012 místem, kde underground exploduje a jako žhnoucí láva z vulkánu spálí na své cestě stromy i budovy na uhel.

Bio

Crust / grindová smečka 6MAS (čti šest mas) vznikla v roce 2003 v Ostravě v sestavě Kameň (bicí – ex Carnal Diafragma), Mirda (kytara), Detlef (basa/řev – taky How Long?) a Obstik (řev). Takto kapela fungovala až do roku 2006, odehrála několik desítek koncertů a nahrála 16 minutový materiál, který se objevil na split kazetě se spolkem MOČOVÝ KHAMENI. Poté následuje roční pauza a stěhování do Brna. Tím začíná nová etapa 6MAS v sestavě Mirda (kytara), Obstik (řev), Fedor (bicí – taky Škoda 120) a Zdenál (basa a řev). Nová sestava brzo dává do kupy nový materiál a na konci roku 2009 ho nahrává ve studiu Davos ve Vyškově. Téměř ihned po dokončení nahrávání přichází další změna na postu basáka, kdy Zdenála střída Ola (taky Škoda 120). V lednu 2011 vychází ve spolupráci několika labelů debutní LP s názvem „Rape the Earth…“a celkovou stopáží 28 minut.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2011 12´´ LP – 6MAS – Rape the Earth… (EveryDayHate recs, G.R.F. recs, Rarach Katus recs, Člověk recs, JNThe Beast recs., Hellbeat recs, Aback recs) LP
2006 split MC – 6MAS / MOČOVÝ KHAMENI (Project prod., G.R.F. recs., Kamčův D.I.Y. Swět) MC (TAPE)

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.