Novinky

VRAŽEDNĚ BRUTÁLNÍ OPERACE BUBLAJÍCÍHO HNIJÍCÍHO GORE!!! GENERAL SURGERY!!!

Ano, máme tady další legendu patologického grindcore/death metalu a to přímo ze země tří korunek, GENERAL SURGERY!!! 

Kdo by neznal jejich legendární demo „Erosive Offals“ nebo EP „Necrology“, které ve své době (1990 - 1991) bylo opravdu špičkou žánru, přirovnávané kritiky ke klasickým deskám Carcass. Pánové prošli několika změnami sestavy a po velké přestavbě vstali v roce 2003 z mrtvých a následuje nahrání split EP s americkými The County Medical Examiners a nakonec i první velké desky „Left Hand Pathology“ pro Listenable Records.


GENERAL SURGERY je celkem raritní vidět hrát naživo, ale přesto mají členové bohaté zkušenosti z jiných kapel jako Regurgitate, Dismember, Nasum nebo Birdflesh. Ovšem na OEF 2018 nám připraví opravdu zážitek a to, že GENERAL SURGERY přehrají kompletní legendární EP „Necrology“ a to i s původním zpěvákem Grantem McWilliamsem.

Takže mi dovolte předat mikrofon doktoru McWilliamsovi:

"Na operačním sále GENERAL SURGERY, který je nasáklý gore šílenstvím uplynulo 30 let. A neexistuje lepší způsob oslavy, než si zahrát na jednom z nejlepších, extrémních  festivalů, OEF. Pro toto výročí se jim nějak podařilo oprášit svého starého zpěváka, aby se ještě jednou dočasně přidal do jejich řad, a aby se podařil ten správný chaos písní, se kterými to všechno začalo.

Chirurgové vám na pódiu předvedou svůj vlastní metal plný vnitřností a nechají mé dobré já, doktora McWilliamse, aby zpěvným hymnám z Necrology dodal zvláštní nádech. To vše jen, abychom si pořádně uvědomili jejich duši zničující smrtelnost a skutečnost, že jsou opravdu staré. "

Nachystejte se pořádně a oblečte si svůj ochranný oděv - připravte se na kompletní Necrology EP spolu s výběrem záseků z celé prohnilé diskografie chirurgického teamu. Jestli tohle není to, na co se těšit, pak nevíme, na co jiného.

My jsme rádi, že si už popáté udělají čas a přijedou do Trutnova ukázat Vám, jak se skutečně pitvá!!! My jim podáme skalpely!!!