Charita

Dosud jsme prostřednictvím naší charitativní akce a s Vaší pomocí Lékařům Bez Hranic předali 992.181 Kč. DĚKUJEME!!!


NUCLEAR ASSAULT + OBSCENE EXTREME > SPOLEČNÁ CHARITATIVNÍ AKCE!!!

Velice náš těší spojení naší dlouholeté charitativní akce s naším letošním headlinerem, americkou thrash legendou, NUCLEAR ASSAULT!!!Pokračujeme v podpoře našich velkých oblíbenců!!! 

Tento rok budete mít možnost poznat členy pražské organizace Lékařů bez hranic z očí do očí!!! Konečně jim jejich nabitý program dovolí přijet k nám na festival a budou se prezentovat ve svém propagačním stánku a věříme, že si OEF užijí naplno tak jak my všichni!!! Takže za nimi určitě zajděte na pokec a získání aktuálních informací!!!  

Další kolo charitativní akce pro Lékaře bez hranic!!!!  

Počet triček je tradičně limitovaný na 200 kusů a základní cena je 400 Kč, ale vy můžete dát mnohem více. Záleží jen na vás, kolik chcete přidat na činnost této organizace!!! Lékaři bez hranic od nás obdrží vše, co vybereme. Po intenzivních jednáních s americkou stranou, zastoupenou dlouholetým OEF ambasadorem a velkým příznivcem našeho festivalu Dannym Lillkerem, se náš dvorní grafik a ilustrátor, Martin The Suffering, neskutečně předvedl a během pár dní připravil tenhle parádní motiv a OBSCENE EXTREME logo v NUCLEAR fontu. 

Máme za to, že tohle tričko se opět povedlo a velice děkujeme!!!  

NUCLEAR ASSAULT se samozřejmě se vzdávají honoráře a OBSCENE EXTREME FESTIVAL zaplatí jak nákup triček, tak i jejich potisk.   

PS: Za pět roků naší charitativní akce jsme Lékařům bez Hranic předali 482.487 Kč,- Kč. Děkujeme!!!