Fanzin

BACTEREMIA – KOLUMBIE VÁS NAUČÍ, CO JE BRUTALITA

Ahoj Bacteremia, povězte nám něco o historii kapely.  
Bacteremia se zrodila v roce 2016 a hlavní ideou bylo dělat Brutal Death Metal. Už něco přes 10 let se Bacteremia na scéně potkává s uznávanými kapelami národní i světové scény brutal death jako např. Malignancy, Dehumanized, Devourment, Putrid Pile, Suppuration, Internal Suffering, Goretrade mimo jiné. Naše první album "Cerebral Wrong Settings" vyšlo u italského labelu Permeated Records, se kterými jsme už hodně dokázali.


OEF: Kdo vás jako Bacteremii ovlivnil, že hrajete extrémní hudbu nejbrutálněji, jak to jde?

Bacteremia: Byli jsme oblivněni death metalem, kapelami jako Death, Suffocation, Sinister, Morbid Angel, Terrorizer, atd. A samozřejmě brutal deathem, který je naší hlavní zbraní, abychom se dostali až k extrémům death metalu.  

OEF: Cerebral Wrong Settings byl pro Bactaremii velmi dobrý start. Můžete nám povědět víc o konceptu tohoto alba? 

Bacteremia: Cerebral Wrong Settings je začátkem genetického experimentu, který se v důsledku lidského egocentrismu vymyká kontrole a končí zničující a neodvratnou válkou. 

OEF: Co nám můžete říci o novém albu Furiously Reduced?  

Bacteremia: Furiously Reduced vyjde během prvních měsíců tohoto roku. Tahle věc neztratí svou podstatu, nezastavitelné blast beaty, chaotické kytarové rytmy a brutální vokály. Bude to pokračování nelidské historie, kterou kapela odstartovala.  

OEF: This is your space to send a message to the fans.Tohle je prostor pro váš vzkaz fans. 

Bacteremia: Brutální pozdravy a nesmírné díky našim fans. Jejich skvělá podpora nás motivuje, abychom s tímto projektem pokračovali. Děkujeme za rozhovor!