Novinky

INFEST – základní kámen hardcore historie!!!

O tomhle sní celé generace hardcoristů a předpokládám i všichni vyznavači ostatních stylů, kterým tohle jméno něco říká. INFEST na Obscene Extreme Festivalu 2017! Pionýři a zakladatelé stylu „powerviolence“. Stylu, který inspiroval stovky ne-li tisíce dalších kapel, které po celé dvě dekády ničí hudební hranice.


Krátké, agresivní, rychlé vypalovačky plné změn. Záseky a stopky, které se zvrhávají do totálního šílenství. K tomu charismatický frontman, kterej se s vámi rozhodně srát nebude. První nahrávka téhle kapely vyšla již v roce 1987 (založeno v roce 1986!), začátek devadesátých let byl ve znamení rozpadu a ukončení jakékoliv aktivity, aby poté jako fénix z popela povstali v roce 2013. Kdy mezitím kolem roku 2000 dohráli zpěvy k nahrávce s názvem „No Man's Slave“, kterou beze zpěvů nahráli původně již v roce 1991 během kultovní nahrávací session v KXLU radiu. Jejich zatím poslední aktuální nahrávkou je singl z roku 2013 s názvem „Days Turn Black“. Ačkoli je jejich diskografie hodně střídmá, dá se v klidu říct, že co nahrávka to doslova zásadní skvost či perla pro hardcore / powerviolence / grind scénu.

Aktuální sestavu tvoří Joe Denunzio (mj. také Neanderthal), Bob Kasitz (Lack Of Interest, To The Point, Low Threat Profile, Burn Your Bridges, provozovatel Deep Six Records), Chris Dodge (uff … pojďme na to Spazz, Hellnation, Despise You, Low Threat Profile, Burn Your Bridges, Stikky, Ancient Chinese Secret, Lack Of Interest, To The Point a zakladatel labelu Slap A Ham Records) a posledním parťákem Matt Domino (Manpig, Low Threat Profile, Neanderthal). Tihle čtyři chlápci jsou chodící US hardcorová historie a vy budete mít jedinečnou šanci, která se také už nemusí opakovat, na příštím ročníku OEF!!!!