Novinky

BODYFARM využijí svojí druhou šanci na 100% !!!

Tak vloni to nevyšlo. Kvůli smutnejm událostem, které se odehrály v blízkém rodinném kruhu kapely. Je tedy logické, že BODYFARM svoji šanci dostanou znovu a to hned na příštím ročníku, tedy v roce 2016.

Navíc má tahle mladá nadějná smečka na kontě zbrusu nové album naplněné kvalitní porcí brutálního death metalu. Takže si dáme loňské opáčko. Pokud chcete vidět a slyšet, jak to dopadne, když se mladá krev "infikuje" starými poctivými vlivy, tak se určitě přijďte podívat na show BODYFARM. Tato relativně mladá holandská partička drtí parádní "old school death ", v opravdu luxusní kvalitě. Od svého vzniku v r. 2009 to mají velmi pěkně rozjetý a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by plánovali ve svém nasazení zpomalit. V r. 2012 vydávají svoje debutové album "Malevolence" a o rok později přichází jeho následovník "The Comming Scourge". Stíhají už předskakovat velikánům jako jsou HYPOCRISY, ASPHYX, NILE, DEATH DTA a odehrát i pár zajímavých festivalů.

 

Hudba, ve které můžete jasně rozpoznat odkazy legend "DISMEMBER, GRAVE, UNLEASHED, BOLT THROWER "atd. Určitě potěší nejednoho z vás. BODYFARM budou jednou z kapel, která zažije na deskách OEF své premiérové vystoupení. Proto pevně věřím, že jim přijdete pod podium vyjádřit svou podporu. Tato partička si to jednoznačně zaslouží!!!