Novinky

Chcete to brutálně, chytlavě a s ženským kanálem?! Tak se přijeďte podívat LOWER THAN ZERO!!!

Bohužel mám velmi smutné zprávy. Nak'ay musí zrušit svou účast na chystaném Hemdale turné kvůli osobním/zdravotním důvodům. 

Přejeme kapele hodně síly v těchto těžkých časech a doufáme, že se to zase zlepší. Bohužel nebyla k dispozici jiná kapela, která by je na celé turné nahradila. Omlouváme se za nepříjemnosti, které vám to mohlo způsobit. 

Tak tato banda se přesně řadí do kategorie překvapení jako svině! LOWER  THAN ZERO je kapela pocházející z německého města Augsburg a myslím, že  v budoucnu určitě o ní ještě hodně uslyšíte. My na OEF máme čich na  extrémní talenty a tato formace přesně tyto parametry splňuje. Jejich  mix moderního death metalu a slamu z nich dělá velmi zajímavou sebranku.


Kapitola sama pro sebe je jejich zpěvačka. Řeknu vám, že takový kanál  jaký má tato kočka v hrdle se tedy u žen často neslyší. Na scéně jsou od  roku 2006, takže hudebně se jedná o zkušené hudebníky. Na svém kontě  mají již tři plnohodnotná alba a několik ep. Aktivita jim nechybí ani po  koncertní stránce, čehož je důkazem aktuálně chystané tour po boku  LIVIDITY, nebo support před CARNIFEX, DESPISED ICON, WHITECHAPEL a  dalšími. Proto pokud potřebujete pořádnou death metalovou masáž,  zastavte se pro ni pod pódiem na trutnovském Bojišti.