DO ROZPOUTÁNÍ PEKLA ZBÝVÁ:

dny: hodiny: minuty: sekundy:

Novinky

MACERATION – DÁNŠTÍ PRŮKOPNÍCI DEATH METALU SE CHYSTAJÍ NA OEF 2026 ROZPOUTAT ČIRÝ OLDSCHOOLOVÝ MASAKR!!!

Kapela založená v roce 1989 členy Invocator, se rychle zapsala do historie svým debutovým albem „A Serenade of Agony“ z roku 1992, na němž zpíval nikdo jiný než Dan Swanö. 

Po desetiletích ticha se MACERATION v roce 2022 triumfálně vrátili s albem „It Never Ends“ a dokázali, že své místo mezi prvotřídními kapelami death metalu nikdy neztratili. Jejich nejnovější deska „Serpent Devourment“ (2025) posouvá zvuk švédských kytar ve stylu HM-2 do jeho nejčistší podoby – brutální, melodické a neúprosné.



S novým frontmanem Janem Bergmannem Jepsenem jsou živá vystoupení MACERATION mistrovskou třídou drtivých riffů, mohutného growlingu a neúprosné deathmetalové energie. Můžete se těšit na setlist, který sahá od raných klasik až po jejich nejnovější vály, jež budou trhat na kusy. Tohle je death metal hraný tak, jak má být – syrový, zuřivý a prosáklý duchem zlaté éry žánru.


Na Obscene Extreme 2026 představí MACERATION set, který ctí jejich odkaz a zároveň jede na svěží vlně brutálního zvuku. Připravte se na řezavé riffy, drtivé vokály a vystoupení, které dokazuje, že MACERATION jsou stále životně důležitou silou v extrémní hudbě. Po třiceti letech přicházejí, aby všechno rozmetali na kusy!!!