Novinky

OEF STARTUJE UŽ ZA MĚSÍC!!!

Potkáme se už za měsíc. Koukněte na program prvního dne!!!

Středa 8.7.2015

FREAK FESTIVAL 14:00 - 17:00

Tady určitě víte co dostanete ...

FREAK SHOW PERFORMERS 17:00 - 17:45

THE SQUID O CIDE FREAK SHOW...

Šílenství přichází z Tasmánie...mezinárodní dvojice s řádně hustou show!!!
SEDEM MINUT STRACHU 21:00 - 21:07

A než tahle ohlušující party začne, tak vám s nadšením můžeme představit jednu novější kapelu, která je stejně zodpovědná za ničení mozkových buněk nejstrašnějším noisecore inspirovaným výše zmíněnou generací šílenců... Ze Slovenska přichází SEDEM MINUT STRACHU! Tohle samozvané "komando cibulových teroristů" bylo založeno v roce 2012 a takhle sami sebe popisují: "Od samého začátku byla celá agenda naší kapely jasná a konečná – nahrát a recyklovat hluky dvou nejlepších kapel vůbec: SEVEN MINUTES OF NAUSEA a FEAR OF GOD. Nutno přiznat, že nebylo zas tak moc o čem hovořit, protože jen bubeník byl opravdu schopen hrát. A ještě se nic nezměnilo!". Jasan???
DECHE-CHARGE 21:30 - 22:00

Zatímco až příliš mnoho kapel se mylně hlásí k "anti-hudbě", Quebečtí D-C zůstali věrni své podstatě po celé dvě a půl dekády a neustále potírali jakoukoliv podobnost s čímkoliv, co by se dalo označit za poslouchatelné, čímž odrazovali i nejotrlejší nadšence extrémní muziky. Obscene Extreme nebude žádnou výjimkou, a až se tihle "deche-cores" objeví na pódiu, tak to slibuje nejnenazkoušenější a nejpodivnější představení, které kdy bylo k vidění na prknech OEF!!!
7 MINUTES OF NAUSEA 22:15 - 23:00

Největšími mistry tohoto noisecore období a samozřejmí headlineři pro takovouto akci jsou absolutní průkopníci žánru: 7 MINUTES OF NAUSEA!!!
 
Vznikli v Austrálii jako duo v roce 1985 a své 30. výročí oslaví tito zakladatelé noise na OEF speciálním setem!! Tady je to, co nám o tom řekl zakládající člen Mick: "Pokud si vzpomínám 7MON začali někdy v červnu 1985, což znamená, že na OEF nám bude 30 let a 8 dní! Hráli jsme punk než si zakládající člen Scut zkusil číst Sartra ve tmě a začalo to jít do extrému. Prostě jsme chtěli říct co nejvíc v co nejkratším čase a dřív než jsme se začali nudit nebo už neměli co dál říct... Ten 'proces' je dnes stejný. Je to způsob jak myslím a jak se Nausea projevuje v každodenním životě. Prostě od června 1985 jsme udělali několik věcí a koncertů a pak jsem odjel do Evropy a skončil v Londýně asi na 11 let a teď víceméně přebývám v Koblenzi v Německu. Kromě Scuta, původního bubeníka, byli a jsou stálými členy v sestavě 7MON Matthias na basu..a Sindy na bicí".

http://obsceneextreme.cz/cs/bands/detail/id/7-minutes-of-nauseaOEF DJ v pivních stanech 23:00 - ????