Novinky

Všechno zlé, je pro něco dobré. Aneb FOREVER UNDERGROUND!!! VITAL REMAINS!!!

Toto rčení se v tomto případě hodí opravdu dokonale. Možná již někdo z vás zachytil zprávy o tom, že INTERNAL BLEEDING zrušili své EU tour. Čertužel se to týká i našeho festivalu a v našich silách není možné to 
nijak ovlivnit.

Velmi nás to mrzí, ale věříme, že INTERNAL BLEEDING se na našich pódiích ukážou někdy v budoucnu. Už teď jsme s kapelou v 
kontaktu a pokusíme se přivézt je v roce 2016.

 

Vyjádření INTERNAL BLEEDING :

 

Kvůli neuvěřitelnému termínovému zmatku s naší rezervační agenturou v Evropě - a nikoliv naší vinou - se nebude INTERNAL BLEEDING moci tento rok zúčastnit Obscene Extreme Festivalu. Cítíme se fakt strašně a je nám moc líto všech problémů, které to způsobilo jak fanouškům tak organizátorům, ale tahle situace je prostě mimo naší kontrolu. Náš management spolupracuje s Obscene Extreme, abychom se zde mohli objevit příští rok. Doufáme, že to chápete.

 

Zdraví,

 

Chris/Internal Bleeding

 

Za tuto legendu jsme se snažili sehnat adekvátní náhradu a myslíme si, že se nám to dokonale podařilo. Na této zkažené planetě existuje jen několik světových jmen, které svou hudební kariéru zasvětily rouhačskému death metalu v té nejsurovější podobě. Jeden z těchto pilířů žánru přichází letos i na trutnovské Bojiště. Drazí OEF fans, jsou to VITAL REMAINS !!! Tato banda satanášů dává na prdel lidstvu již od roku 1988, což z nich dělá právem legendární pojem. Kapela, postavená kolem Tonyho Lazara, má na svém kontě již 6 dlouhotrvajících nahrávek a nespočet neřadových nahrávek. Přičemž jejich nejkultovnější počin "Forever Underground" musí znát snad každý fanoušek death metalu.


Letos se nese ve znamení jejich dlouho očekávaného alba, které má vyjít. Na něm slibují o něco kratší songy jako tomu bylo v minulosti, ale z brutality rozhodně neubude. Věřím, že něco z chystané novinky představí i na OEF. Kapela si během své dlouhé existence prošla mnohými personálními změnami. Nezmínit tu ale jména bývalých spoluhráčů jako Glen Benton (Deicide), Tim Yeung (MORBID ANGEL), Kelly Coulon (DEATH, MONSTROSITY) by byl vážně hřích. V roce 2000 na poslední chvíli zrušili svou účast na OEF a vracejí se po dlouhých 15ti letech. Bude to řádná událost a svátek všech nesvatých, tak si to nenechte ujít!!!