Novinky

Zahrát si na OEF!!!Ti, kdo nás znají, tak dobře vědí, že od samého začátku festivalu podporujeme mladé a začínající kapely. 

Protože spousta z nich má podle nás potenciál do budoucna promluvit na extrémní hudební scéně, chceme jim dávat možnost se na jednom pódiu poměřit se zavedenými jmény extremní hudby a možnost se prezentovat na širší fanouškovské základně, která se každoročně schází na trutnovském Bojišti.Tuhle naši snahu se snažíme posunout ještě dál, a tak se nám konečně po letech podařilo na našem webu spustit aplikaci, kam lze přidat jakoukoliv, nám neznámou, kapelu z celého světa. Sami si pak můžete kapelu poslechnout, ohodnotit komentářem nebo jí dát prostě svůj hlas. Chtěli jsme dát, vám fanouškům, co nejjednodušší možnost, jak projevit podporu kapele, která je pro vás zajímavá. Dát vám do ruky možnost aktivně ovlivnit, kdo si z nových a neznámých kapel živě zahraje na podiu OEF.

 

Nechceme to svazovat nějakými přemrštěnými pravidly a ověřováním hlasů a podobně. Je nám jedno, jestli kliká i vaše babička, nebo někdo vede kampaň za hlasy na fb, webu, Twitteru nebo kdekoliv jinde. Je to jedno. Je to přece o respektu k vám fanouškům i ostatním kapelám. Jsme OEF! Jsme jen UG festival. Ne monster festival typu Wacken. Ne jackpot v loterii! A zahrát si u nás může opravdu každý! Takže to, kolik kdo má hlasů, není vůbec důležité! I ten, kdo má hlasů jen pár může nakonec být pro OEF pódium zajímavý.

 

My si myslíme, že OEF je o spolupráci a ne o soutěžení.

 

Samozřejmě každý rok máme na festivalu jen omezený počet míst, takže se nemůže dostat na každou kapelu, ale stále si myslíme, že díky tomuhle portálu budete mít možnost si poslechnout a poznat spoustu nové muziky. Cítíme, že to naše scéna opravdu potřebuje, jak novou krev a energii nových kapel, tak i podporu fanoušků.
A i kdyby to nakonec nevyšlo, pořád je to pro nás dobrá možnost si poslechnout spoustu nám neznámé hudby. Díky za vaší podporu!!!

 


Takže přidávejte kapely, hlasujte, komentujte jak u kapel, tak na fóru. Čekáme na vaše názory. Již brzy budeme vybírat, která kapela (nebo kapely) z vašich typů doplní sestavu letošního OEF.

 

Pokud máte nějaký nápad, jak celou aplikaci vylepšit, rádi vás na fóru vyslechneme... Hlas, vás fanoušků, je pro nás hlas skoro "boží".