Fanzin

THE KILL: Rychle. Krátce. Nahlas.

Austrálie má skvělou extrémní scénu a na OEF jsme si užili hudbu mnoha australských kapel. Ale když myslíme grindcore v jeho nejčistší podobě, jméno, které nám nepochybně vytane na mysli, je The Kill. 


Od roku 2000, kdy tihle psychouši vznikli, nepřestali hrát tak rychle, jak jen člověk dokáže. Právě vydávají nové album Kill Them All, takže byla nejvhodnější doba je vyzpovídat. Rychlé interview pro rychlý grindcore.
The Kill:
THE KILL


Povězte nám něco o novém, připravovaném album KILL THEM ALL. Titul říká všechno!
The Kill: Nové album se skládá z 18 nových “vulgárních australských hymnů” a jednoho coveru Regurgitate. Mrdáme na Metallicu… protože žádná jiná slova nemohla posat tento nový útok KILL!

Představuju si to album jako nezadržitelný příval blastbeatů a zuřivých riffů. Jak jste to nahrávali?
The Kill: Tohle album má daleko víc punkový přístup! Osobně si myslím, že je rychlejší,  ani zdaleka tak čisté jako MAKE ‘EM SUFFER. Ale stále pořádná porce jednošlapákového thrash metalu, blastů je jak nasráno!!!!!!

Jak píšou na svém facebooku, “KILL THEM ALL je ...další smrtelná dávka typicky nelítostného grindu á la KILL! Něco přes 28 minut destruktivního hudebního násilí.” Opravdu krásně nám to popsali.

Violence Over Europe bylo první turné THE KILL na Starém kontinentě, že? Jak se vám líbily ty náročné týdny plné cestování a chlastání?
The Kill:
Ano…  nejlepší turné, co jsme jeli, nejlepší pivo. Pivo! Kurevsky šílení wogs!!!

Poznámka: V Austrálii se termínem 'wog' označují obyvatelé původem nebo vzezřením z oblasti Středozemního moře, v tomhle případě evidentně jako přátelské označení.

Stupidní otázka dne. Uvažovali jste někdy o THE KILL s basou?
The Kill:
Nikdy.

THE KILL prodělali v Trutnově křest ohněm, co se vám nejvíc líbilo na prvním Obscene Extreme?
The Kill:
Snad úplně všechno!

Díky za interview! Děkujeme!


Za OEF se ptal Frederico, překlad: Sobi