Novinky

RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ PLACENÍ S CASHLESS SYSTÉMEM!!!

Cashless systém se nám osvědčil, a tak pro vás máme i letos připravené bezhotovostní cashless placení.

 


Jak to bude fungovat?
- U vstupu do areálu dostanete náramek s čipem (za vratnou zálohu 30 Kč), který si následně můžete nabít.
- Dobíjet můžete hotovostí a samozřejmě i kreditní kartou, ovšem karetní společnosti jsou nemilosrdné k malým subjektům, jako jsme my, a tak je k platbě navíc přičítán poplatek 2 % z nabité částky. Počítejte s tím a případně si vezměte hotovost!
- Váš festivalový náramek bude sloužit jako vstupenka do areálu i jako digitální peněženka, přes kterou můžete koupit pití a jídlo. OEF merch, merch kapel i ve stáncích v grindmarketu se platí hotovostí.
- Čip funguje podobným způsobem jako kreditní nebo debetní karta, zaplatíte pouhým přiložením.
- Částka, kterou si nabijete je na vás. Zůstatek vám obsluha ukáže po každém dobití nebo platbě.
- Společně s každým dobitím/nákupem vám obsluha v aplikaci zobrazí QR kód, který stačí načíst a kód vás odkáže na váš profil, kde můžete sledovat veškeré platby i dobíjení. Tento profil bude aktivní po celou dobu OEF, takže si můžete kdykoli na svém telefonu zkontrolovat zůstatek.

Zůstatek vám při odjezdu/odchodu z festivalu vrátíme. Jak na to?
- Zůstatek si můžete nechat vrátit při odchodu z festivalu na jednom z dobíjecích míst, kde budeme vracet zbylé prostředky i zálohy za čipy.
- Načetli jste si QR kód, tudíž máte ve svém telefonu otevřený svůj profil a po skončení OEF zde přibude možnost požádat o refund, stačí vyplnit formulář.
- Po skončení OEF zveřejníme odkaz, kde vyplníte číslo ze zadní strany čipu svého náramku (to delší) a následně si můžete požádat o refund.

Top-up místa můžete využít i v případě, že potřebujete dobít telefon/fotoaparát/powerbanku (zdarma).

Věříme, že náš nový cashless systém oceníte a zpříjemní vám zážitek na OEF!!!