
Jejich debutní nahrávka s názvem „Survival“ je, sakra, zavazující příslib do budoucna. Samozřejmě naživo v Trutnově Na Bojišti v roce 2019!!!
11.11.2018 - Novinky
Houston, Texas. Město zasvěcené kvalitní underground produkci. Jedním z důkazů budiž poměrně mladá grind sypanice s názvem TANTALUM, která přesně v době příštího Obscene Extreme Festivalu bude brázdit v dodávce evropské krajiny spolu se svými krajany ze stejného města i těsta, Cryptic Void.
Jejich debutní nahrávka s názvem „Survival“ je, sakra, zavazující příslib do budoucna. Samozřejmě naživo v Trutnově Na Bojišti v roce 2019!!!
••• 1 šubr l 4 knihy l ...
Jak všichni víte, mexi ...
Už máš svůj lupen?
Něco se v zákulisí OEF ...
Vstupenky: Předprodej byl ...
COCKOROCH (ESP) 3x
COCKOROCH (ESP) 14x
COCKOROCH (ESP) 7x
BELLY ERROR (CZE) 9x
BELLY ERROR (CZE) 10x
HIATUS (BEL) 5x
HIATUS (BEL) 15x
DEATH PROPHECY (IND) 5x
Show Brutal Truth na Obscene Extreme 2014 bylo poslední vystoupení této kapely v Evrop ...
Wehrmacht a Cryptic Slaughter byly mezi prvníma kapelama, který zkombinovaly rychlost ...
Lékaři bez hranic zachraňují životy ve více než 70-ti zemích světa a my jsme je letos podpořili rekordní částkou 307.023,- Kč (approx. 12 281 euro), což nám dělá opravdu radost!!!