Vstupenky

VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2022!!!


Více než 69 kapel z celého světa + FREAK FEST + FREAK SHOWS + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!!

FB Event: www.facebook.com/events/2526466097404175/

TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2022 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop.


OEF teenager pass je vstupenka, kterou dostane každý návštěvník od 14 let do dne, kdy mu bude 19 let, za zvýhodněnou cenu 500 Kč (20 euro). Zarezervovat si jej můžete na emailu aneta@obsceneextreme.cz. Tyto vstupenky se prodávají pouze při vstupu na festival po předložení dokladu (pasu nebo občanského průkazu). Věříme, že potěšíme nejen teenagery, ale i jejich rodiče. Děti do 14 let mají vstup zdarma. Mládež patří na OEF!!!


Jednodenní vstupenky na středu, čtvrtek a pátek neprodáváme. Vstupenky není možné vrátit. V případě zrušení akce, vám peníze za vstupenky refundujeme zpět. 


Vstupenky vám zašleme e-mailem v elektronické podobě ihned po připsání platby na náš účet. POZOR!!! Vstupenky není nutné tisknout. U vchodu do areálu festivalu stačí ukázat lístek (PDF a čárový kód) na mobilním telefonu. Pokud lístek ve svém e-mailu nenajdete, zkontrolujte prosím svůj spam a pokud jste lístek neobdrželi nebo máte jiný problém, napište na aneta@obsceneextreme.cz.


Obscene Extreme 1999 - 2022, děkujeme za vaši podporu!!!