VIP kemp, parkování & lockerboxyVIP KEMP:

VIP KEMP provozujeme abychom vám nabídli větší komfort a bezpečí. V kempu si můžete za poplatek postavit svůj stan. Pro větší bezpečnost používáme osvědčený systém, kdy je VIP kemp umístěn za plotem a je přímo nalepený na festivalový areál, vstup a vchody do kempu jsou hlídány, možnost pohybovat se máte jen ve svém sektoru!!!


Rezervaci ve VIP kempu je možné provést jen dopředu ONLINE. Rezervace budou ukončeny 30. 6. 2020. Po tomto datu místo ve VIP kempu prodávat nebudeme a na místě nebude možné za něj zaplatit. V případě, že máte vážný zájem o VIP kemp, rezervujte si místo online přes formulář níže. Po vyplnění formuláře a uhrazení platby vám emailem přijde kód na základě kterého si po příjezdu vyzvednete rezervaci.

VIP KEMP SPLŇUJE NÁSLEDUJÍCÍ PARAMETRY:

- osvětlení v průběhu noci

- ubytování v oploceném prostoru

- pohyb osob je možný pouze v rámci sektoru ve kterém máte postavený stan

- VIP kemp je střežen nepřetržitě od středy 15. 7. 2020 od 10:00 hod. do neděle 19. 7. 2020 do 8:00 hod.

- úschovna v bezprostřední blízkosti vstupu do VIP kempu, kterou můžete využít bezplatně (uložení nebo vyzvednutí zavazadel a dobíjení mobilu/baterií)

CENA:

- za malý stan (pro 1-2 osoby) byla stanovena na 80,- Kč za celý festival.

- za větší stan (pro 3 a více osob) byla stanovena na 150,- Kč za celý festival.

  • - dále každá osoba zaplatí částku ve výši 400,- Kč za celý festival.


Je nutné přivézt si svůj stan, spacáky atd.


  • KAPACITA VIP KEMPU:

VIP kemp je koncipován pro 4 sektory po cca 40 stanech.


UPOZORNĚNÍ: 

Rezervace budou vydány pouze osobě, která se prokáže výše uvedeným kódem jako první. Další uplatnění stejného kódu již nebude možné. Tato osoba vyzvedne všechny rezervované VIP kemp náramky (případným dalším osobám v rámci jedné rezervace je přerozdělí sama). Rezervace je možné vyzvednout od středy 15. 7. 2020 od 10:00 hod. a kdykoliv později.


Po nasazení náramku budete vpuštěni do VIP kempu, kde vám bude přiděleno stanovací místo. Dbejte prosím pokynů pořadatelské služby. Pohyb v rámci VIP kempu je možný pouze v rámci sektoru ve kterém máte postavený stan, vstup do jiných sektorů VIP kempu není možný. Rovněž návštěvy obyvatel VIP kempu jsou možné jen v rámci sektoru ve kterém máte postavený stan. Návštěvy osob, které nejsou ubytované ve VIP kempu možné nejsou.


Mějte prosím na paměti, že i přes bezpečtnostní opatření, která v rámci VIP kempu jsou, nelze zcela vyloučit krádeže. Cenné věci a doklady noste vždy s sebou, popř. je uložte do úschovny. Během spánku cennosti uložte uvnitř spacího pytle (nejlépe na dno spacáku do nohou) nebo do úschovny. Nikdy nenechávejte cennosti bez dozoru a nebo naskládané nechráněně poblíž hlavy během spánku.


V případě, že jedete celá parta s více stany, je nutné vyplnit formulář pro každý stan zvlášť. Po příjezdu první přijíždějící nahlásí personálu v kempu celkový počet stanů a jejich velikost - v rámci možností budete umístěni do stejného sektoru.


PARKOVÁNÍ:

Festivalové parkoviště je umístěno vedle festivalového areálu Na Bojišti, od vašeho auta či stanu to je jen kousek do areálu a k centru dění, k pódiu!!! 


Parkoviště stojí 300,- Kč za osobní auto, 400,- Kč za dodávku, 500,- Kč za karavan a to po celou dobu trvání festivalu.


Možná se ptáte, proč za parkoviště vybírat peníze? Samozřejmě proto, že nás pronájem dalšího místa vedle areálu stojí další (nemalé) peníze, plus  platíme OEF crew, kteří vám s parkováním pomohou a budeme rádi, když nám finančně pomůžete. Parkoviště otevřeme společně s kempem ve středu 15. 7. 2020 v 10.00. Cena za parkování platí po celou dobu trvání festivalu, do neděle 19. 7. 2020 12.00!!! Není možné parkoviště opakovaně opouštět a přijíždět. Přijedete, ukážete parkovací voucher či zaplatíte parkovné, OEF Crew vám pomůže najít vhodný flek, zastavíte, zatáhnete ruční brzdu a odjíždíte až po skončení festivalu v neděli. 


Parkoviště je součástí kempu a samozřejmě můžete parkovat všude kolem areálu, hlavně parkujte mimo silnici a nikomu před vjezdem!!! Nezapomeňte, že být v pohodě s místními je pro nás základní věcí!!!


LOCKERBOXY (ŠATNÍ SKŘÍŇKY):

Skvělá alternativa ke klasickým šatnám! Návštěvník si do své uzamykatelné skříňky odloží oblečení, cennosti i další osobní věci a má k nim neomezený přístup po celou dobu konání akce, bez čekání ve frontě. Skřínky jsou hlídané, pod neustálým dohledem. Veliká kapacita skříňky vybízí k pronájmu lockerboxu s přáteli a podělení se tak o cenu pronájmu. Cena za pronájem 1 skříňky od středy do neděle je 400 Kč.

- Neomezený přístup do skřínky po dobu konání akce a to bez front.
- Kapacita lockerboxu jsou 4 bundy nebo 3 bundy a batoh. Rozměry jsou 30 x 30 x 50 cm.
- Skřínky jsou pojištěné, pod dohledem.


Rezervaci lockerboxu je možné provést jen dopředu ONLINE, na místě nebudou žádné volné skříňky a nebude možné tuto službu využít. 


Objednávkový formulář pro VIP kemp, parkování a lockerboxy

Přes tento objednávkový formulář si můžete objednat rezervaci pro parkování, VIP kemp i lockerboxy. Stačí si vybrat položky, které chcete a u ostatních zvolit volbu Ne.