• PURE

PURE Czech Republic

PURE - Black To Brown

Info


Jestliže některé zahraniční kapely označujeme za černé koně konkrétních ročníků Obscene Extreme Festivalu, tak nesmíme samozřejmě zapomenout ani na tuzemskou grind scénu. Přesně tohle označení si právě zaslouží nově vzniklá grind core rubanice s názvem PURE, kterou tvoří velice známé postavy naší podzemní scény. Původně jam projekt členů a ex členů kapel jako But, Ingrowing, Isaacarum, Uprise, Pigsty či Malignant Tumour.


Materiál na debutní CD je již nahrán a po poslechu Vám můžeme zaručit, že tohle bude nátěr! Precizně zahraný grind core s výborným moderním zvukem, ale přesto se závanem starých dobrých časů… Koncertní živá sestava ještě není napevno ustálená, takže PURE budou překvapením se vším všudy!!!

Bio

Projekt PURE vznikl v roce 2018, kdy spolu začali jamovat kytarista Honza /ex BUT, ex UPRISE, ex EXHALE, ex BIZARRE EMBALMING/s drummerem Zbyňou / BUT, ex INGROWING/. V roce 2019  doplňuje sestavu Vlakin/INGROWING, ISACAARUM.  Post vokalistů zabírají Bilos/MALIGNANT TUMOUR a Topi/KANDAR, ex PIGSTY, se kterými vznikla pod producentským dohledem Otyna /studio Davos, ex PIGSTY první nahrávka určená pro vydání mini CD Jedná se o krátkostopážní energický grindcore s mnoha vlivy...


Sestava:

ZBYŇA – Drums (BUT, ex INGROWING)

HONZA – Guitars (ex BUT, ex UPRISE, ex EXHALE, ex BIZARRE EMBALMING)

VLAKIN – Bass (INGROWING, ISACAARUM)

BILOS – Vocal (MALIGNANT TUMOUR)

TOPI – Vocal (KANDAR, ex PIGSTY)Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2020 EARTHXIT mini CD, Bizarre Leprous Production CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.