• FAÜST

FAÜST Czech Republic

FAÜST - Door Into Debris

Info


Jednou z posledních kapel letošního ročníku Obscene Exreme je mladá smečka thrashových vlků, FAÜST!!! FAÜST vletěli na scénu jako tornádo, hned po konci jejich bývalé kapely Coldblooded Fish, a způsobili tady solidní vítr. Vytříbené thrashové riffy v nejlepší tradici stylu si nezadají s legendami jako Slayer, Exodus a jinými. A do toho frenetická live show, kterou jsme zažili při loňské „Bojiště žije“ akci!!! Nezůstal tam tehdy kámen na kameni!!! 


FAÜST se nedávno rozrostli z tria na čtveřici a na prknech OEF se nám v této sestavě poprvé předvedou!!! Thrash the trash!!! Bez kompromisu!!!


Bio

A na počátku byla láska. Láska ke Candlemass a Venom. Ta spojila tři chlapce z Prahy, kteří nebyli spokojení se svým dosavadním názvem CBF. Změna názvu přišla nečekaně a symbolicky. Bubeník měl ve stropě nově vybudované kuchyně díru. Pod jejím přímým vlivem došlo ke spojení s ďáblem samotným – Karlem Heřmánkem a k přejmenovávání na FAÜST. Časem se k nim přidal i jeden chlapec z dálného východu, čímž se sestava drtící nekompromisní, špinavý, zbastardizovaný thrash metal stala kompletní. Pekelný rožeň se rozohnil. Todle bude poslední tango Petra Čepka: LEKCE FAUST!!!! 


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2020 Faüst EP
2020 No Sleep 'til 007
2018 Malvarma (full album - pod jménem CBF)

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.