Festival od A do Z!!!

Festival od A do Z!!!

Buďte připraveni!!!

AUTEM


V Trutnově narazíte na naše vlastní OEF směrovky, které budou umístěny na všech důležitých odbočkách!!! Každopádně festivalový areál se nachází na cestě, která vede na Hradec Králové!!! Z Hradce Králové přijedete do Trutnova a po pravé straně máte areál, všechny ostatní směry stačí následovat ukazovatele Hradec Králové a k Bojišti přijedete z druhé strany.


Festivalový areál Na Bojišti
541 01 Trutnov
Česká Republika

Královedvorská ulice


AUTOBUSEM

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do TRUTNOVA - www.idos.cz.


BE READY

Ano, buďte připraveni, den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!


Co sebou?

Je jasné, že na festu strávíte 3-4 dny takže prosím buďte připraveni na vše. Zatím je předpověď počasí pozitivní takže to vypadá že by mělo být slunečno, polojasno a občasné přeháňky, na kolik se předpověď setká s realitou se dovíme až na miste, takže pokud můžeme poradit určitě se vyplatí vzít si vybavení pro obě varianty jak slunečno tak i děštivo. Radíme vzít si mince (hodí se třeba na autobus z nádrau do areálu), občanku, průkaz pojistěnce (hlavně skokani!!!), hygienické potřeby, pláštěnku (skvělý vynález!!!), toaleťák, sluneční brýle, opalovací krém, stan, spacák. Šperky, drahé foťáky, kamery atd. radíme nechat doma.


A jedete na Obscene Extreme takže se určitě bude hodit i pěkná maska!!!


CD

Samozřejmě jako každý rok dostanete ke každé vstupence festivalové CD zdarma jako naše velké díky!!!


KINDER GRINDER - DĚTI NA OEF

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připravený program. Sehnali jsme několik dobrovolníků, a tak i dětský koutek nakonec na OEF bude. Vaše děti na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou!

Pokud chcete přivést/poslat pro prcky nějaký sponzorský dárek (výtvarné a sportovní pomůcky, hry, časopisy, barvy na obličej, balonky atd.) budeme jen rádi. Děkujeme! 

Dětský koutek je zdarma. Děti do 14 let samozřejmě neplatí vstup! Vezměte své ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!!




FACEBOOK 


FESTIVAL AREA

Osvědčený festivalový areál Na Bojišti v Trutnově, který všichni znáte a milujete!!! Relaxační grindcore atmosféru můžeme jako každý rok garantovat!!!


FLY HIGH TRIBE 

Suspension show od Pražského body mods studia INKDIVIDUAL!!! Pokud si přejete být ještě krásnější určitě běžte sem – www.inkdividual.cz.


GPS

Pro milovníky GPS a věčně ztracené a bloudící - tady jsou nějaké polohy:


Hlavní brána:

Festivalový areál Na Bojišti

Královedvorská ulice 90

541 01 Trutnov

Česká republika

GPS: Loc: 50°33'10.546"N, 15°54'20.602"E


Vjezd pro kapely:

a zásobování je na bráně číslo 2, o 50 metrů dál směrem z města.

GPS: Loc: +50° 33' 7.20", +15° 54' 22.77"


Vjezd na parkoviště:

je asi o 300 metrů dál na stejné straně silnice, jako je Bojiště. Najedete na polní cestu a dáte se doleva, kde už potkáte OEF crew.

GPS pro vjezd na parkoviště (za auto 200 Kč na všechny festivalové dny): Loc: +50° 32' 56.64", +15° 54' 33.94"


GRIND market - jeden z největších na našem území!!!

Pokud scháníte cokoli z grind/crust/power violence/HC/death/thrash/punk/gore undegroundu tak se určitě zastavte v jednom z nějvětších marketů na našem území!!!


Samozřejmě i tento rok připravujeme masivní GRIND MARKET!!! Pokud máte zájem mít na Obscene Extreme prodejní stánek prosím kontaktujte nás na curby@obscene.cz pro bližší informace a rezervaci místa.


Pokud máte dobrý nápad jak doplnit náš festival o mimohudební aktivity, případně máte zájem na OEF představit svoji neziskovou organizaci, napište nám!!!


HOTELY, PENSIONY, UBYTOVNY

Aktualni info najdete najdete tady = klikni!


INSTAGRAM 


KAPELY

Jako každý rok, OEF je mezinárodní párty!!! Extrémní hudba a její fanoušci z celého světa se sejdou v Trutnově!!! 


KEMP

V blízkosti festivalového areálu bude k dispozici kemp, kde budete moci stanovat vedle svého auta!!!


MASKY

Masky jsou naprosto nedílnou součástí Obscene Extreme festivalu a určitě nás všechny masky baví!!! Omrkněte elitní masky, který si různí šílenci přivezli na některý z minulých ročníků a zkuste vymyslet nějakou svou „image“ pro další ročník, který je tady co nevidět.


PARKOVIŠTĚ

Parkoviště přímo navazuje na festivalový areál Na bojišti, takže k centru dění, k pódiu to máte od auta a stanu jen kousek. Kempovat můžete přímo vedle svého auta.


Parkoviště stojí 300,- Kč za auto, a to po celou dobu trvání festivalu. Parkoviště otevřeme společně s kempem ve čtvrtek 15. 7. 2021 ve 12.00 a bude otevřeno do pondělí 19. 7. 2021 do 10.00.

Parkoviště není možné opakovaně opouštět, přijíždět a odjíždět. Přijedete, zastavíte, zatáhnete ruční brzdu a odjíždíte až po skončení festivalu.


Voucher můžete koupit ZDE.


Jedeš správným směrem? Cíl je jasný - OBSCENE EXTREME 2021!!! Domluv si spolujízdu, najdi kámoše a užij si festival tady: www.facebook.com/groups/ridesharetoobsceneextremeandback/.


Přejeme šťastnou cestu a uvidíme se už brzy!!!


POČASÍ



POMOC s propagací

Pomozte nám s promotion festivalu a šiřte plakát, banner, e-card a info vašim grind přátelům!!! Stahuj tady: www.obsceneextreme.cz/cs/promopage.


SECURITY

Oranžová trička– security/crew, jsou tu pro Vás a vaši bezpečnost. Dbejte prosím jejich pokynů!!!


SPRCHY

Sprchy máme přímo v areálu.


STAGE DIVING 

Přímo zbožnujeme, když se královsky bavíte!!! Ale je nutno stanovit jasná pravidla. Pro skákání je vyhrazen první jeden metr pódia. Nesnažte se na pódiu zdržovat déle než 5 vteřin či se pohybovat za odposlechy a mezi členy hrající kapely!!! Tento rok budou na pódiu pomáhat kapelám borci z INGROWING, ISACAARUM nebo MALIGNANT TUMOUR, tak se prosím podle toho chovejte, nezapomeňte, že i tyhle lidi pro vás na festu hrají a přesně vědí kam už prostě nemůžete zajít!!!


TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ TRUTNOVA

Každý rok nabízíme i pár tipů na výlety v okolí místa konání... kromě tutové klasiky jako je třeba Kostnice. Omrkněte tyhle stránky a přírodní krásy...Trutnov je brána do našich nejznámějších hor do Krkonoš, takže pokud plánujete dovolenou tady jsou nějaké tipy a přidáváme i pár fotek...


Zkuste i tyto weby:

www.kudyznudy.cz

www.czech.cz/cz/turistika

Adršpach: Bizarní skalní útvary Adršpašsko-teplických skal jsou přitažlivým cílem turistických výletů severovýchodních Čech. 

www.adrspach.cz


Relax park: je sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod 

Sněžkou ho nemůžete přehlédnout. 

www.relaxpark.cz


Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.). Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou. Lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy.




Státní zámek Kuks:

www.kuks.cz




Další užitečné webstránky:

Hory - Krkonoše
Trutnov.cz - památky a zajímavosti v okolí
Krkonoše - Wikipedia


TWITTER 


UMÝVÁRNA

Samozřejmě s umývarnou počítáme i tento rok.


YOUTUBE

OEF profil na youtube s řadou pohyblivých obrázků: www.youtube.com/ObsceneExtremeFest.


VEGANSKÉ + VEGETARIÁNSKÉ OBČERSTVENÍ

Férově říkáme, že pokud bude existovat OEF tak bude na tomto festivalu pouze a jen veganské a vegetariánské občerstvení!!! Tak je tomu od roku prvního ročníku a bude to tak i dál... Stále se ptáte proč? Sám jsem léta vegan a tento životní styl je pro mě natolik zásadní, že prostě nemohu ani na festivalu, který pořádám podporovat krvavý byznys...zvířata vám poděkovat nemohou, já mohu a také to dělám: díky všem, kteří se alespoň na tento víkend stanou vegany, vegetariány a zkusí naše pochoutky během tohoto víkendu a možná, že vám to dá i něco víc do vašeho osobního života...


VIDEOPROJEKCE

Jako lahůdku jsme pro vás opět připravili videoprojekci, kde budete moci sledovat dění na pódiu a poběží tu i infoservis!!! Půjde o velkou LED obrazovku na jedné straně pódia, takže pojedeme celý den!!!


VIP KEMP 


VLAK

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do Trutnova - www.idos.cz.


ZA BOJIŠTĚ ČIŠTĚJŠÍ!!!

Opět zvýšíme počet odpadních košů a věříme, že společně uděláme festivalový areál ještě čistejším a příjemnějším místem pro strávení víkendu. Výkup kelímků od piva je již několik let samozřejmostí, tento rok plánujeme třídění papíru a plastů a řešíme vratné kelímky na pivo a ostatní nápoje!!!


ZAKÁZANÉ

Žádáme Vás o laskavost nepřinášet do areálu festivalu cokoliv, co může být nebezpečné. Jedná se především o sklenice, láhve, plechovky a jakékoliv jiné sklo, nebezpečné věci, výbušniny, chemikálie, jakékoliv zbraně a zvířata!!!

-->