Vstupenky

LÍSTKY NA MÍSTĚ??? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!! 

Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. Předprodej sice skončil, ale stále máme volné kapacity pro vaše stany, takže pokud máte zájem, než se půjdete ubytovat do klasického kempu navšťivte VIP kemp a omrkněte situaci. Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná.   

Vstupenka jako festivalová permanentka na Středu, Čtvrtek, Pátek a Sobotu stojí 1800,- Kč (pokud můžeme poprosit o spolupráci tak mějte nachystané peníze za vstupenku přesně).

Jednodenní vstupenky na Středu, Čtvrtek a Pátek neprodáváme.

LÍSTEK NA SOBOTU!!!    

Jednodenní lístek na sobotu si můžete koupit za 1000 kč.

TEENAGER PASSES!!! 

Podpora Obscene mládí!!!Jak všichni víte, neustále uvažujeme o změnách na OBSCENE EXTREME FESTIVALU, aby Vy, nejlepší fanoušci extremní muziky, jste se na festivalu cítili co nejlépe. Jednu novinku bychom tady měli, co potěší zejména rodiče odrostlejší, teenagerovské mládeže. Protože v posledních letech vidíme jistý nárůst mladých, kteří jedou v extremní muzice, což nás opravdu těší, rozhodli jsme se těmto chlapcům a dívkám vyjít vstříc. Na letošním OEF jsme se rozhodli zavést tzv. TEENAGER PASS, který dostane každý návštěvník od 14-ti do 19-ti let (dosažením 19 let tato nabídka končí) za zvýhodněnou cenu 500,- CZK. Tak vezměte s sebou svého potomka, aby zažil skvělou atmosféru OEF a poznal alternativu k masové kultuře, kterou je bombardovaný všude jinde. Ke vstupence a TEENAGER PASSu, který je na celý festival, dostane teenager samozřejmě kompilační CD OEF 2017. TEENAGER PASS bude k dostání pouze na místě, v pokladně OEF v Trutnově na Bojišti, při předložení dokladu o věku.

PŘEDPRODEJ TIŠTĚNÝCH VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2017: 

V Praze si můžete koupit vstupenky u Ossieho a jeho L'Imphantile collective!!! 

Tel.: 776 336 361Email: neonarcis@seznam.cz 

Čertužel již nebude možnost se pro vstupenky stavit v Rekomandu... 

Další prodejci OEF vstupenek:

Nice To Eat You records, web : www.ntey.wz.cz

Khaaranus prod., Michal Cichý, web : www.khaaranus.wz.cz 

SLOVENSKO: 

Vstupenky pro OEF 2017 distribuce na Slovensku kontaktujte: 

FORENSICK music: info@forensickmusic.com 

POLSKO: 

Bilet na OEF 2017 distribuce v Polsku kontaktujte: 

SELFMADEGOD records: e-mail : karol@selfmadegod.com, phone +48 600 87 82 17  

Středa 5.7.2017 start 14.00, Čtvrtek 6.7.2017 start 12.00, Pátek 7.7.2017 start 10.00, Sobota 8.7.2017 start 10.00. Celkem 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!!

Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2017 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! 

Obscene Extreme 1999 - 2017, děkujeme za podporu!!!