Novinky

HURÁÁÁ!!! OBSCENE EXTREME, PÓDIUM TISÍCE KAPEL!!!

Je to neskutečné, ale JE TO TADY!!! Po každém ročníku OEF sčítáme kapely a po posledním sčítání jsme došli k ohromnému číslu – 1000!!! Přes 1000 kapel z celého širého světa si zahrálo na Obscene Extreme festivalu. Makáme na dalším ročníku tak, že jsme úplně zapomněli oslavit tohle neuvěřitelné číslo!

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK ZA 1700 KČ K DOSTÁNÍ PRÁVĚ TEĎ!!! CENA PLATÍ PRO PRVNÍCH 500 VSTUPENEK NEBO NEJPOZDĚJI DO 31.12.2019!!!

Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 

Nejlevnější edice vstupenek NA OBSCENE EXTREME 2020 V PRODEJI OD 1.9.2019!!!

První vlna vstupenek za 1700 Kč. Cena platí pro prvních 500 vstupenek nebo nejpozději do 31.12.2019!!!

MERCH - OBSCENE EXTREME 2019!!!

Pokuď jste na OEF nestihli ulovit nějaký fajnový kousek z Obscene merche, máte další možnost!!!

OBSCENE EXTREME 2019 – Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME – DVD, kupte na Brutal Assaultu!!!

K dostání na Brutal Assault 2019 u L'inphantile Collective stánku, který je umístěn hned vedle Tiché kavárny na ZELENÉ LOUCE (kousek od vchodu do Horror Cinema house)!!!


SPOJENÉ STÁTY GRINDOVÉ!!!

Tento rok opět proběhlo velké sčítání národností, které se zúčastnily Obscene Extreme 2019. Všechny uvedené státy jsou řádně ověřeny!!!

ZRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2019 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: aneta@obsceneextreme.cz!!!

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK!!!

15.-19.-7.2020

DĚKUJEME!!!

Děkuji všem, kteří nás přijeli podpořit přímo Na Bojiště a byli minulý týden s námi!!! Myslím, že netřeba zmiňovat, že jsme si Obscene Extreme užili na absolutní maximum!!!

GRINDER BISTRO!!! FRIENDLY VEGAN FOOD!!!

Náš vlastní Obscene Extreme vegan stánek! Nejstarší vegan bistro na OEF, které je tady už od druhého ročníku! Najdete je hned nad hledištem. My to tady máme moc rádi, určitě vyzkoušejte :). A ty ceny? Naprosto parádní!

Orientace u vchodové brány!!!

Tištěné vstupenky z předprodejů a prodej vstupenek na místě. 

DRSNÝ PUNK PUNKÁČŮM, NE POLITIKŮM!!!

Změny se letos nevyhly ani OEF a po zrušení show Indian Nightmare tady máme skvělou náhradu!!! Hardcore punkové rebely THALIDOMIDE, kteří si neberou servítky a řežou přímo do živého masa!!! 

OEF BENEFIT PRO DROPDEAD!!!

Miluju DROPDEAD! To je přece jasné, tihle kluci vždycky ždímali svoje nástroje co to šlo, vždycky dělali muziku, co má koule a vždycky měli velice podobné názory jako já a vždycky jsme si také skvěle rozuměli!!! 

PRODEJ VSTUPENEK A PÁSKOVÁNÍ V ÚTERÝ!!!

V úterý budeme prodávat vstupenky mezi 17:00 a 21:00 hodinou. Pokud už máte své vstupenky, můžete si přijít pro pásky.

Petr „Bubla“ Vrbica (30. 11. 1971 – 1. 7. 2019)!!!

Co kapela, to stránka. Já znal Metallicu, Helloween a King Diamond a on znal desítky kapel všech metalových žánrů. Zápisníky nám půjčoval a my si je přepisovali. Díky němu jsem objevil death metal, spoustu skvělých kapel, pak se seznámil s Čurbym, začali jsme psát fanzin Morbid Reality, The Suffering. 

INDIAN NIGHTMARE - Zrušeno vystoupení na Obscene Extreme!!!

"Bohužel jsme nuceni zrušit naše vystoupení na Obscene Extreme 2019, kvůli nehodě, která se stala v neděli našemu bubeníkovi Lalovi. Lalu ošklivě pokousal pes a i kdyby veškeré vyšetření nepotvrdily infekci nebo porušení kostí a šlach, Lalo bude schopen hrát nejdříve za týden.

VEGAN ZÓNA NA OBSCENE EXTREME 2019!!!

Veganská ulička se nám na minulém Obscenu osvědčila a tak jsme ji doplnili o pár skvělých stánků a jedeme dál! Věřte, že se máte na co těšit. Jako milovníci dobrého jídla chceme i vám dopřát EXTRÉMNÍ kulinářský zážitek! Pojďte s námi ochutnat vynikající veganskou gastronomii!!!

Ahoj všichni maniaci!!!

"Předně naše 20. výročí bylo prostě úplně fantastické, unikátní, fenomenální, geniální,bombastické, úžasné a takhle bych mohl pokračovat vesele dál. Ještě jednou děkuji, moc to pro mě znamená, byla to PECKA!

GRIND MARKET II.!!! POZOR, POZOR!!!

Tento rok jsme se rozhodli otevřít druhé prodejní místo abychom vám co nejvíce zkrátili dobu čekání na vámi vyhlídnutý kousek z nabídky OEF merche.