Novinky

Peruánský chorobný old school grind v podání SxFxCx!!!

Co by Obscene Extreme Festival byl bez takovýchto kapel? Ne, fakt vážně! Ok, všichni se těšíme na headlinery a nervózně si okusující nehty čekáme, co to letos bude. Napalm Death nebo něco jiného? 

Old school death metal toho nejtěžšího kalibru! Legendární MALEVOLENT CREATION na OEF 2020!!!

Máme velikou radost, že tato kultovní americká parta, hrající od roku 1987, přijede k nám na Bojiště, aby nám ukázala, jak se hraje ten nejpoctivější death metal americké školy!

Čerstvý crust/grind vítr v podání polských DEATH CRUSADE!!!

Polský crust nebo grind. To je v Evropě celkem pojem. A zásluhu na tom mají i kapely, ve kterých členové DEATH CRUSADE, o kterých je nyní řeč, v minulosti také působily. 

PEKELNÁ SÍLA THRASH METALOVÉHO NÁSILÍ Z ALBIONU!!! ONSLAUGHT!!!

Je skvělé představit Vám další ze zástupu legend svého stylu!!! Tentokrát na prknech OEF 2020 uvidíme přední anglický thrash metalovou ikonu ONLSLAUGHT!!! 

Připravte se na nálož poctivého brutal death metalu! Pánové z PYREXIA, potvrzeni pro OEF 2020!!!

Jedna ze zakládajících kapel tohoto žánru, legenda brutal death metalu, američtí řezníci z PYREXIE se chystají na Bojiště, ukázat nám všem, proč jsou právoplatně uznávání za jednu ze stěžejních kapel ze svého ranku!!!

OVERCHARGE a jejich totální jízda ve stylu Motörhead!!!

Dámy a pánové! Nejlepší kopírka Motörhead šmrnclá Discharge současností? OVERCHARGE! Tohle bude totální jízda, na kterou propogujete pantofle! Tihle Taliáni vědí, kde nechal tesař díru.

BOUND TO PREVAIL - Pod znamením zla se rodí jen vyvolení a zlo přinášejí i k nám v podobě jejich divoké nakládačky!!!

Relativně mladá brutální kapela z Malty má svou diskografii ještě dost poskrovnou, ale nadšení jim rozhodně nechybí. Masakrální smršť těchto mladíků působí velmi profesionálním dojmem, přes férový přístup, Vám jejich tvorba rozhodí dekl!!!

ČTYŘI NOSÁČI TANKUJOU ALKOHOL A THRASH!!! TANKARD!!!

Něměcko a Frankfurt nad Mohanem,  co z tohoto místa známe? Kromě obrovského letiště a klubu Eintracht to rozhodně bude jedna z nejstěžejnějších německých thrash metalových kapel a člen „The Big Teutonic 4“ TANKARD!!! 

Znovuzrození GRIDE opět nakládají!!!

Chtělo by se říct GRIDE, no jasný, to je přece lokální klasika. Gridecore, skřípot, známe, víme a těšíme se. Ale pozor! 

Z Německa k nám míří další důkaz, že horror & gore k sobě odjakživa patří. Ten důkaz se jmenuje THE CREATURES FROM THE TOMB!!!

Tihle pánové hrnou svůj hopsavý goregrind od roku 2012. Na kontě mají několik split nahrávek (zatím poslední jest z roku 2019) a jedno full lenght album, vydané u domácí stáje Rotten Roll Rex. 

TRAGEDIE SE NEVYHÝBAJÍ ANI NAŠIM PŘÁTELŮM!!!

V pátek 20. 9. 2019 tragicky zhasnul život našeho skvělého kamaráda, Michala Cichého!!!

VÁLEČNÁ VŘAVA DEATH METALOVÝCH VETERÁNŮ!!! MEMORIAM!!!

Stará dobrá Anglie a death metal... Kolik jmen skvělých kapel Vás napadne? Určitě ne jen jedno!!! My jsme vsadili na kvalitu a další kapelou na OEF 2020 jsou Birminghamští válečníci, MEMORIAM!!! 

Chorobná nálož guturálního slamu se řítí z Litevského Vilniusu!!! Jmenuje se INFESTATION!!!

Litevská parta, drticí svůj těžkotonážní slam, oficiálně funguje od roku 2014 (datuje se od vydávání svého prvního EP "Šlykštynė"), neoficiálně však pánové drtí o nějaký ten pátek déle. 

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 300 dní!!!

Už jen 300 dní!!! ...a můžete vesele blít haha...

AMAZONSKÉ ROUHÁNÍ V GRINDCOROVÉM STYLU!!! BAIXO CALÃO!!!

Další vlaštovkou pro OEF 2020 jsou grindcoroví rouhači BAIXO CALÃO!!! Tato šílená pětice z brazilské Amazonie, vznikla ve městě Belém do Pará, už v roce 1996, tehdy jako nekompromisní hardcorová banda. 

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK ZA 1900 KČ JE TADY!!!

První vlna vstupenek byla vyprodaná v neuvěřitelné rychlosti! Právě teď je v prodeji další edice vstupenek za 1900 Kč. Cena platí nejpozději do 31.12.2019!!!

ZPÁTKY KE KOŘENŮM DRTÍCÍHO PRAPŮVODNÍHO DEATH METALU!!! BENEDICTION!!!

Další bandu, kterou Vám představíme, není nikdo jiný než absolutní legendy stylu, vskutku titáni prapůvodního death metalu, angličtí BENEDICTION!!!

INDIÁNSKÁ DUŠE V APOKALYPTICKÉM SOUNDU PUNK METALU!!! INDIAN NIGHTMARE!!!

Po loňských problémech této pětice, kdy bubeníka těsně před festivalem ošklivě pokousal pes, Vám tyto maníky přivážíme znova!!! Mezinárodní, nebo ještě lépe mezikontinentální kapela!!!

ŠPANĚLSKÁ GENERACE SMRTI A HORORU!!! AVULSED!!!

Máme tady první vlaštovku pro OEF 2020 a hned začínáme pěkně z ostra!!! Všem fanouškům old school death metalu a hororových témat musí radostí poskočit všechny útroby!!! Španělští sekerníci AVULSED, kteří už od roku 1991 přísahají na old school death metal, přijedou už potřetí rozsekat Bojiště na prach!!!