Novinky

Noise/grind nakládačka od SUPPRESSION!!!

Tohle bude lahůdka pro milovníky primitivního hluku. Totální noise/grind jízda v podobě vystoupení žánrové legendy SUPPRESSION. Tahle nekompromisní bestie funguje již od roku 1992 a na svém kontě má hromadu splitek s dalšími legendami underground scény jako Despise You, Cripple Bastards nebo Grief.

ANARCHO PUNKOVÁ REBELIE ZE SKOTSKÝCH VÝŠIN!!! OI POLLOI!!!

Předposlední kapelou ohlášenou na středeční OEF Punk as Fuck Fest není nikdo menší než dlouholetí bojovníci za lepší život pro všechny, skvělá punková skvadra, OI POLLOI!!! 

Holandský kult v brutal death metalových sférách na 9? DISAVOWED!!!

DISAVOWED byl zplozen v Amsterdamu v roce 2000, a přestože kluci neprodukují alba jako na běžícím pásu, na deskách zrají jako víno!

Poctivá porce poctivého gore/metalu staré školy míří na prkna trutnovského Bojiště! Z amerického San Francisca k nám přijedou rozdávat infekcí nasáklou infuzi, pánové z CARTILAGE!!!

V duchu a po stopách gore/metalových klasik jako Exhumed, či General Surgery, se dala tahle banda před nějakým časem dohromady, aby mohla rozšiřovat tou nejlepší cestou tento, krví nasáknutý, žánr.

CRUSTOVÝ KOBERCOVÝ NÁLET PIVA MÍSTO BOMB!!! HOW LONG?

Další bandou na prkna OEF 2019 je mezinárodní česko/polská sebranka HOW LONG?!!! Vznikli už v roce 1994 a přivezou nám energický a špinavý crust core a d-beat, který nás naživo donutí k drsnému moshi a stage divingu!!! 

ŘIČÍCÍ HARDCORE/PUNKOVÁ ZBĚSILOST Z JAPONSKA... WARHEAD!!!

WARHEAD, kteří vznikli počátkem devadesátých let v Kjótu v Japonsku, jsou jednou z nejuznávanějších a nejaktivnějších kapel z velmi plodné japonské hardcore/punkové pekelné jámy. 

Útok Burning Spirits hardcoru z Tokya na OEF… FORWARD!!!

Členové legendárních japonských hardcorových uskupení jako Insane Youth, Rustler a především Death Side spojili uprostřed 90. let síly, aby svou útočnou HC/punkovou reinkarnací, zvanou FORWARD, udrželi odkaz Burning Spirits naživu a v plné síle. 

Progresivní vlna od protinožců se valí na náš fest!!! PSYCROPTIC!!!

Rádi sledujete, jak kloužou prsty po hmatnících kytar? Australský PSYCROPTIC vám přináší celou hromadu technických riffovaček nabitých melodikou. Kluci brázdí scénu již 20 let a od samotných počátků nastavili laťku kvality pořádně vysoko, mohli jste je shlédnout i se Zdeňkem z Godless Truth za mikrofonem.

GRINDOVÝ TANEC ŠVÁBŮ (COCKROACH MOSHPIT!), V RYCHLOSTI SAMURAJE!!! VISCERA INFEST!!!

Jako skoro každý rok, i v roce 2019 budeme mít na OEF zástupce šílené japonské scény. Tentokrát naše pozvánka letěla do jihojaponského města Oita, odkud na nás zaútočí tři samurajové, říkající si VISCERA INFEST!!! 

Francouzský grindcorový nálet se vrací! SCD vás zprzní a to s úsměvem na tváři!!!

Poté, co tihle francouzští pánové znásilnili všechny anděly v pekle (jak pravý jejich poslední deska), vracejí se zpět na prkna trutnovského Bojiště, aby to samé provedli nám, za pomoci svého zničujícího grindcore, který zdokonalují už od roku 1996 a kterým vznešeně rozkládají již zetlelá těla pravidelně po celém světě! 

Mexico, grande tequilla a gore grind!!! URTIKARIA ANAL se vrací Na Bojiště, již po třetí a opět s plnou chutí roztančit vše živé i neživé!!!

Tihle mexičtí sympaťáci jsou v Evropě jako doma. A také u nás Na Bojišti. Začalo to v roce 2009, kde jejich diskotéka pohltila celé osazenstvo, pokračovalo to v roce 2015 a další jejich taneční zastávka bude právě následující ročník. 

Gore, prasečinky a jedinečný brutal death pro skutečná monstra!!! GORGASM!!!

Vlhne vaše rozkládající se sousedka a chybí jí už déle trochu něhy? Co takhle si k ní odskočit "na skleničku"? GORGASM jsou velkolepí a jejich perverzní balady roztahují stehna všem (nejen těm nehybným) slečnám.

CASHLESS SYSTÉM NFCtron - NOVINKA PRO OBSCENE EXTREME 2019!!!

Na Obscene Extreme 2019 pro Vás připravujeme pár novinek… A tohle je jedna z nich!!! Díky novému platebnímu systému odpadnou dlouhé fronty na nákup žetonů. Vše bude jednodušší, rychlejší a bez poplatků.

Charitativní aukce: Speciální vesta podepsaná od Barneyho z Napalm Death!!!

Ahoj! Dneska tady pro Vás máme jednu velice speciální věc... Barney z NAPALM DEATH nám v létě na našem výročním festivalu podepsal tuhle parádní vestu Lékařů bez Hranic. 

NOISEM jako tajný tip na černého koně pro rok 2019!!!

Tohle bude černý kůň příštího Obscene Extreme Festivalu v roce 2019! Lokace: Baltimore, Maryland. 

VLAJKA THRASH CROSSOVERU DRŽENA KUREVSKY VYSOKO!!! FINAL FLAG!!!

Každý ví, že na Obscene Extreme festivalu se stávají všelijaké příběhy, ale tento opravdu stojí za povšimnutí!!! Tato česko-americká sebranka, která si říká FINAL FLAG, vznikla právě na našem fesťáku a to v roce 2014!!! 

Brazilská crust/grind samba v podání CRUEL FACE!!!

Kdo by neznal brazilské veterány Rot? Ale znáte také bokovky jednotlivých členů? Ne? Tak vězte, že jednou z nich je nabroušená crust/grind palba jménem CRUEL FACE. Projekt, který vznikl již v roce 1996, aby se po nahrání a vydání několika skvostných releasů v roce 2000 rozpadl a v roce 2012 znovu ohlásil comeback.

OBSCENE EXTREME 2019 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

Řezničina na Bojišti – CANNIBAL CORPSE!!!

Před třiceti lety se zrodila největší death metalová legenda. Vznikla v roce 1988 ve městě Buffalo, státu New York, pod názvem CANNIBAL CORPSE a šokovala svět hrůzostrašnými texty a obaly svých alb v kombinaci s úchvatným muzikantským řemeslem. 

VIDEOHRY, ANIMÁCI A THRASH CROSSOVER!!! SPAZZTIC BLURR!!!

Psal se rok 1986, kdy na vrcholu byl „Top Gun“ a vyšla řádka stěžejních metalových desek!!! Ve stejném roce se sešla banda kámošů, aby všem natrhli zadek a takto vznikla naprostá hudební šílenost nazvaná SPAZZTIC BLURR!!!