Novinky

CANNIBAL CORPSE + LÉKAŘI BEZ HRANIC = ANO!!!

Další rok Obscene Extreme znamená další rok podpory pro organizaci Lékařů bez hranic. Pokračujeme v podpoře našich velkých oblíbenců!!! Tento rok se nám podařilo pro naši charitativní akci domluvit spolupráci s americkou legendou CANNIBAL CORPSE. Věřte tomu nebo ne, ale tahle spolupráce byla domluvena během 5 minut!!!

FLY HIGH TRIBE SUSPENSION SHOW!!!

I letos se můžete těšit na osvědčenou řeznickou show z masokombinátu Fly High Tribe. Ukážeme si, jak správně vyvěsit maso na hák a jak správně vyčinit kůži a nadělat z ní peněženky a sexy opasky nebo kožená tanga pro vašeho otroka. Tentokrát z výběrového materiálu mrtvých zombie striptérek z čerstvé dodávky ze sklepa pedo strýce Fritze, pro fajnšmejkry s extra tělesnými otvory navíc. Ladně vyvržená střívka, co ocení každá zvrhlá dívka.

OBSCENE EXTREME KALENDÁŘ PRO SMARTPHONY!!!

Stáhněte si kalendář pro smartphony a nenechte si ujít žádnou kapelu.

Jen TŘI TÝDNY do Obscene Extreme 2019!!!

Lístky na místě??? Žádný problém!!! Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. Jednodenní lístek na sobotu budeme prodávat jen na místě u vstupu do festivalového areálu za 1500 Kč. 

Čurby o Obscene Extreme v Headbanger FM!!!

01. Cannibal Corpse – Staring Through The Eyes Of The Dead (live)

02. Repulsion – The Stench Of Burning Death

Obscene Extreme 2019 - Future?!? od Luise Sendóna!!!

"Když mě Čurby požádal, abych napsal pár slov o mém návrhu pro letošní OEF, tak jsem měl pocit, že nevím, jak do toho. Vlastně se mi moc nelíbí mluvit o mé práci. Místo toho raději nechávám kresbu mluvit samu za sebe, aby mohla předávat různé pocity v závislosti na tom, kdo se na ni dívá. Faktem je, že v posledních několika letech jsem se rozhodl práci, kterou dávám na internet, nevysvětlovat – jen, co to je a pro koho...

NOVÉ DESIGNY OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2019!!!

1. Victims of War

2. Future?!?

PŘIPRAVTE SE – BRZY TO VYPUKNE!!! DOPRAVA, TAXI, UBYTOVÁNÍ!!!

DOPRAVA: Jak do trutnova? Pokud si chcete svou trasu vyhledat sami (zkuste třeba www.mappy.com), adresa festivalového areálu je: Festivalový areál Na Bojišti, 541 01 Trutnov, Česká republika

REZERVACE - VIP KEMP, PARKOVÁNÍ, LOCKERBOXY!!!

Rezervujte si své místo ve vip kempu, na parkovišti nebo lockerbox pro vaše osobní věci - www.obsceneextreme.cz/cs/vip-kemp-a-parkovani.

KINDER GRINDER - nová generace grinderů a proč ne?

I děcka mají na OEF své místo – Grind Školka, dvě týpíčka, kde je pro děti připravena bohatá zábava. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou! Dětský koutek je zdarma a o děti se postarají 4 fajnový lidičky.

OBSCENE EXTREME 2019 - FESTIVALOVÉ CD!!!

Jako každý rok, pro Vás máme zdarma ke každé vstupence, už klasické, festivalové CD. Letos to bude porce 42 drtících songů!

Obscene Extreme Pre-Party 2019!!!

Tradiční rozehřívací párty nejlepšího festivalu na světě! Pokud jsi nedočkavý OE šílenec jako my, tak je tohle přesně to, co hledáš. Stejný klub jako loni, lepší zvuk, více piva a vskutku dokonalá sestava! Akce je věnována Mannymu, který se k této párty už nemůže fyzicky přidat. Odpočívej v pokoji, bratře!

AKREDITACE PRO NOVINÁŘSKOU OBEC PRO OEF 2019 + LABELŮ/DISTER PRO GRIND MARKET!!!

Jsou to již jen dny do začátku OEF 2019, a proto prosíme, novinářskou obec, aby žádosti o akreditace na festival nenechávali na poslední chvíli!!! Prosíme, pošlete nám vaše jména a pokud můžete i linky na promo články, které jste pro OEF připravili. Díky!!!

OBSCENE EXTREME - SPOLUJÍZDA NA OEF A ZPĚT!!!

Jedeš správným směrem? Cíl je jasný - OBSCENE EXTREME 2019!!! Domluv si spolujízdu, najdeš kámoše a užiješ si festival.

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. Jsme rádi, že můžeme na festivalu OEF přivítat více mladých lidí, kteří si mohou užít atmosféru, kde jsou bourány hudební hranice a poznat alternativu k masové kultuře, kterou jsou bombardováni všude jinde.

UŽ MÁTE SVÉ VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2019? KONEC PŘEDPRODEJE SE BLÍŽÍ!!!

VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2019 můžete objednávat online nebo koupit tištěné u našich distributorů!!! Cena pro předprodej je 2000 Kč do 6.6.2019!!! 

BEER REVOLUTION - Pivovar Trautenberk!!!

V roce 2015, ve výšce 1045 metrů nad mořem a 5 metrů pod zemí, ve stoletém sklepení bývalé Tippeltovy boudy v Malé Úpě začínáme vařit pivo horalů. To je začátek našeho příběhu o Pivovaru Trautenberk. Přijďte ochutnat!

FREAK fest... If The Kids Are United!!!

Letos opět otevřeme neojblíbenější festival milovníků mývalího trash porna freakiádou, hnědým hřebem světových sportovních klání, v těsném závěsu následovaným legendárním drážděním mořské okurky na čas. Co vás tedy letos čeká a nemine? 

BEER REVOLUTION - Pivovar Mordýř!!!

Pivovar Mordýř  - Historie a současnost!!!


Pivečko jsme měli odjakživa rádi. S postupným znechucením z univerzální chuti mnohých dnešních piv jsme pozvolna přešli k domácímu vaření a nakonec uzrála myšlenka podělit se o chutné pivo i s veřejností.

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!