Novinky

JAPONSKÝ ÚTOK O SÍLE ATOMOVÉ BOMBY NA VAŠE SLECHY!!! FINAL EXIT!!!

Máme obrovskou radost, že jako úplně poslední kapelu na OEF 2019 můžeme ohlásit skvělé zástupce noise coreové scény ze země vycházejícího slunce, FINAL EXIT!!! 

Zajímavá grind směs v podání BEATEN TO DEATH!!!

Tahle norská grind rubanice s názvem BEATEN TO DEATH zřejmě uspokojí fanoušky všech stylů, kteří se pravidelně účastní Obscene Extreme Festivalu. Totální grind jízda, která se v některých pasážích zvrhává do slušných gore a death metal pasáží. Změny tempa, vyhrávky, srandičky, úchylnosti. Jo úchylnosti.

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace budou ukončeny 20.6.2019 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

NOVÁ VLNA GRINDCORE OD PROTINOŽCŮ!!! BURST!!!

I když si myslíme, že v grindcore bylo už skoro všechno vymyšleno a zahráno, vždy je nás někdo schopný přesvědčit o opaku. Mladá kapela z druhého konce světa, z Nové Kaledonie, BURST je toho živým důkazem!!! 

BĚLEHRADSKÁ THRASHOVÁ REVOLUCE!!! NADIMAC!!!

Pro všechny fanoušky ostrého old school thrash metalu tady máme skvělou novinku!!! Thrashoví maniaci z frontového města Bělehradu, NADIMAC!!!

EXTREMNÍ BRITSKÝ GRINDOVÝ VÁLEC Z ANFIELD ROAD!!! CORRUPT MORAL ALTAR!!!

Drsný a nekompromisní, jako fotbal na Anfield Road, je muzika borců pocházejících z města Beatles, Liverpoolu, CORRUPT MORAL ALTAR!!!

OBSCENE EXTREME 2019 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

BRITCORE VIRUS ZMUTOVANÝ DO NĚMECKÉ ZBĚSILOSTI!!! ACCION MUTANTE!!!

Další bandou pro OEF 2019 jsou nám dobře známí metaloví punkáči z jižního Německa, ACCION MUTANTE!!! Jejich muzika nám dává vzpomenout na nejlepší léta stylu britcore, za kterým si můžeme představit legendy stylu Doom, Extreme Noise Terror nebo Extinction of Mankind, které svou zběsilostí ACCION MUTANTE připomínají!!! 

CRYPTIC SLAUGHTER maniaci, připravte se na LOWLIFE! Klasická sestava, která vám zpřeráží kosti hymnami z Convicted/Money Talks!!!

Letošní reinkarnace legendární crossoverové bestie známé jako CRYPTIC SLAUGHTER je připravena shodit bombu na OEF! 

Kdo určuje hranici normálnosti a speciálně pro Obscene Extreme? ABNORMALITY!!!

Kombinace něžného pohlaví s jedinečným extrémním kanálem, není mnoho kvalitních jmen, která vás napadnou v této spojitosti. 

KVASÍCÍ PATOLOGICKÁ GRINDOVÁ BŘEČKA!!! PULMONARY FIBROSIS!!!

Ultra hluboké, vskutku bublající tóny podlazených kytar, zkresleného zpěvu a drtivých bicí, nás přivádí k dalšímu jménu na OEF 2019, a to k francouzským gore grinderům PULMONARY FIBROSIS!! Muzika v nejlepší tradici klasického patologického grindu, podaná s živelnou divokostí tak, jak to k tomuto stylu vždy patřilo!!! 

Norská grind core kometa MAKKMAT na OEF 2019!!!

Mladá norská grind core krev! MAKKMAT vás svým old school grindcorem rozhodně potěší! Hrubost, rychlost a brutalita! Tohle bude debut jako víno.

PUNK AS FUCK final poster!!!

"Určitě se ptáte proč právě punk? No, protože úplně jednoduše bez punku by tady nebyl grindcore, thrash, death, hardcore a možná by tady nebyla spousta dalších věcí!!! Já jsem velice vděčný, že jsem punk na své cestě potkal a mám mezi punkáči spoustu kámošů a taky se sám jako punkáč cítím (alespoň z části).

Špatné zprávy k nám dorazily z USA!!! WEHRMACHT/SPAZZTIC BLUR je zrušeno!!!

Čertužel, celé pečlivě naplánované turné amerických kapel WEHRMACHT a SPAZZTIC BLUR je zrušeno... podle všeho se velice vyhrotila situace kolem kapely WEHRMACHT a zatím to vypadá, že se celá kapela nadobro rozešla... více v emailu od promotéra celého turné Bilose...

Old School is back!!! CRIPPLED FOX!!!

Chceš znovu zažít Suicidal Tendencies, když byli mladí??? Chceš slyšet D.R.I., když byli plní energie??? Chceš zažít M.O.D., když sršeli nadhledem a humorem??? Nemusíš cestovat v čase, stačí si prohlédnout maďarské CRIPPLED FOX!!!

Na zábavě pivo piju, střízlivej to nepřežiju!!! TELEX 2019 na PUNK AS FUCK fest!!!

Novodur, Armavir, Telex. Stručný vývoj historie názvů kultovní tuzemské kapely. Jedné z prvních, která už koncem 80. let produkovala na domácí poměry ostrý hardcore. 

SMRTELNÉ ZLO PŘICHÁZÍ ZE SLOVENSKA!!! ADACTA!!!

Další akt na OEF jsou opravdoví zvěstovatelé zla a utrpení, kteří přicházejí z temných panelů bratislavských ghet, slovenští ADACTA!!! V roce 2000 se sešli kamarádi ze středních škol, znuděni jednoduchým a málo agresivním punk rockem, a tak se vrhli na nástroje, aby dali vzniknout kapele ADACTA!!! 

Tuzemská grind scéna stále žije! INSISTENT!!!

Příjemné nové překvapení v podobě pražské kapely INSISTENT se objevilo na tuzemské grind core scéně. Těžkotonážní brutální grind core řežba ve stylu Nasum, Rotten Sound, Assück nebo Napalm Death.

Noise/grind nakládačka od SUPPRESSION!!!

Tohle bude lahůdka pro milovníky primitivního hluku. Totální noise/grind jízda v podobě vystoupení žánrové legendy SUPPRESSION. Tahle nekompromisní bestie funguje již od roku 1992 a na svém kontě má hromadu splitek s dalšími legendami underground scény jako Despise You, Cripple Bastards nebo Grief.