Novinky

Bublající holandská goregrind mašinérie ROMPEPROP se vrací na OEF!!! Happy Halloween!!!

Všichni máme stále ještě v živé paměti neuvěřitelně živelnou show v roce 2010, kterou ROMPEPROP zvedli na na nohy a roztacovali doslova celé trutnovské Bojiště.

Netřeba velkých slov. Jsme velice rádi, že se k nám vrací rakouská legenda!!! SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH!!!

Den, kdy se v roce 2007 PS rozpadli, znamenal ztrátu jedněch z nejoriginálnějších death metalových tvůrců a od té doby neustalo volání po jejich návratu.

Švédská death metal legenda CENTINEX po 12 letech na OEF!!!Je to rok co rok opakované klišé, ale také jakási jistota. Obscene Extreme Festival ve spojení se švédským death metalem je prostě evergreen. Pro nadcházející ročník tu tedy máme další speciální smečku. Centinex!

Jedna ze základních hardcore kapel anglické scény – SATANIC MALFUNCTIONS!!!Návrat legendy - SATANIC MALFUNCTIONS. Legendární kapela z anglického Scarboroughu je zpět.

Death metalová nákaza se šíří do Trutnova - BROKEN HOPE!!!

Hnilobný závan ve vzduchu znamená, že se k nám blíží dávno pohřbená noční můra, morová nákaza, jež se znovu probrala k životu v bažinách věčně tlejících vntitřností. Ano, nemilosrdná těžkotonážní mašina BROKEN HOPE z Illinois se valí rozrdit Vaše mozky.

BLOOD a speciální Impulse To Destroy set pro OEF 2015 - BLOOOOD!!!

Již téměř 30 let fungující německá legendární grindcore smečka se na OEF 2015 představí trochu jinak.

RABID DOGS - Motörcharged špinavci přivezou pravou italskou porci 
hudebního násilí!!!

Další dobrá zpráva pro punkáče, které neurazí špetka metalu ve stylu jejich oblíbených kapel. Italská kapela RABID DOGS mixuje výše zmíněné styly hodně vyváženě.

RED DEATH - Americké hodně ostré hardcore komando se členy COKE BUST v sestavě!!!

Demo téhle americké partičky bylo překvapením pro celou HC scénu, aby taky ne, když v kapele působí chlápci z COKE BUST nebo INTENT.

UNTAMED - Francouzská grindcore vichřice poprvé na OEF!!!

Francie je země grindcore kapelám zaslíbená, to je neoddiskutovatelný fakt poslední dekády. Proto vězte, že další zrno se v této zemi oddělilo od plev v podobě rubanice UNTAMED, která vznikla již v roce 1997.

Thrash legenda PROTECTOR poprvé na OEF!!!

Jedním z prvních headlinerů pro OBSCENE EXTREME 2015 bude PROTECTOR! Kdyby se tahle kapela ve svých začátcích dočkala stejné podpory mateřského labelu jako ostatní smečky stejného ranku té doby a kdyby její sestava byla - stručně řečeno malinko stálejší, bude vaše džísky okupovat ve stejně hojném počtu jako tomu je u SODOM nebo KREATOR.

Rozhovor o OEF na Aardvarku!!!

Nový rozhovor o OEF s Čurbym najdete na Aardvarku!!!

Obscene Extreme v dnešním Reflexu!!!

Obscene Extreme v dnešním Reflexu!!!

Datum pro OBSCENE EXTREME 2015!!!

Nejdůležitější datum pro každého šílence v roce 2015? Obscene Extreme 2015 proběhne od středy 8. července do neděle 12. července 2015!!!!