Novinky

TOXICKÝ SMRAD HNILOBNÉHO GORE GRINDU!!! VOMI NOIR!!!

Neuvěřitelné!!! Ve francouzských hnilobných vodách se nám podařilo ulovit vskutku klenot!!! Pokračovatele nejstěžejnějšího gore grindového díla „Reek of Putrefaction“, trojici z francouzského Toulouse, VOMI NOIR!!! Existují pouze od roku 2015, ale jejich muzika má přesně ten zvuk a atmosféru jako kapely, které gore grind na konci 80tých let začali hrát!!!

Vzkříšení klasici švédského death metalu 90. let: GOD MACABRE!!!

V roce 1991 se ve švédském městě Karlstadt rozpadla mladá skupina Macabre End, která se od původního grindcore vypracovala během tří let v jednu z prvních ikonických kapel domácího death metalového undergroundu.

Grind core se sludge prvky z Izraele!!!

Izraelský grind core. Už jenom tahle věta vás musí nalákat k poslechu kapely KLUVIM. Zase tolik profláklá izraelská grind core scéna není, tudíž s touhle kapelou přichází i trochu exotiky. Ale nemusíte se bát, tahle čtveřice zná pravidla hry.

Lekce hudební grind violence destrukce s ESCUELA GRIND!!!

Neobvyklé personální propojení dalo tuhle smečku dohromady. Všichni současní členové pocházejí každý z jiného kouta USA a stejně se sešli na jednom místě, kde založili ESCUELA GRIND. Kapela, která si do vínku dala popisek grind violence. V sestavě s Jesse Fuentesem z Kill The Client. Hrubý, špinavý a zlý grind masakr.

VRAŽDA, SMRT, ZABITÍ V ORIGINÁLNÍM STYLU MURDER METALU!!! MACABRE!!!

Tak a je to tady!!! Máme zde jednoho z dlouho očekávaných headlinerů OEF 2020, a tím jsou naši dlouholetí kamarádi, kapela, která už na prknech Obscene Extreme stála třikrát, americká Murder Metalová banda MACABRE!!! 

D-beat mangel z Malmö v podání CRUTCHES!!!

D-beat mangel z Malmö! To jsou CRUTCHES! Kapela, která od svého vzniku datujícího se do roku 2010 poctivě a pravidelně objíždí doslova celý svět! Tahle cháska má za sebou turné po jihovýchodní Asii (2x), Japonsku a USA plus bezpočetně evropských turné. Prostě život v dodávce. Na kontě tři alba, která byla celosvětově vřele přijata!

Tuzemští praotcové power violence!!! SHEEVA YOGA!!!

Veteráni hardcore scény, tmelící prvek a kmeti moravskoslezského DIY hardcore punku. A v podstatě asi jedna z mála českých kapel, která hraje styl nejvíce podobný power violence štýlu. Takže sypačky, změny tempa, prostě klasické a standardní atributy pro styl, který proslavil kapely jako Spazz, Infest, Crossed Out či Lack Of Interest.

PŘÍLIŠ PUNK PRO METALISTY, PŘÍLIŠ METAL PRO PUNKERY!!! HELLBASTARD!!!

Co dostanete, když smícháte vlivy legendárních kapel Crass a Slayer? Už od roku 1985 na toto šílené spojení přišli angličtí HELLBASTARD!!!

OHAVNĚ SEPTICKÝ GORE Z OCELOVÉHO MĚSTA!!! CARNAL DIAFRAGMA!!!

Fanoušci gore grindu by měli zbystřit!!! Dnes už opravdu „veteránská“ banda z ocelového města Ostravy, CARNAL DIAFRAGMA, nás opět po mnoha letech poctí svojí účastí!!! Jsou tady už od roku 1997, kdy vznikli jako pohrobci death metalových Cadaverous Noise a dnes patří k pilířům české gore grindové scény.

TIŠTĚNÉ DESIGNOVÉ VSTUPENKY PRÁVĚ TEĎ NA E-SHOPU!!!

TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2020 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop.

Roztrháni na kusy na OEF 2020: DISMEMBER!!!

Zatímco jsme si mysleli, že DISMEMBER po deseti letech absence na pódiích už napořád zůstane na věčném odpočinku (In Death's Sleep), vrátili se znovuzrozeni v plné síle. K údivu všech jsou zpátky v úplně původní sestavě, která nahrála nadčasové klasiky, jako je Like an Ever Flowing Stream, Indecent and Obscene nebo EP Pieces. 

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

GRINDOVĚ ÚCHYLNÝ SURREALISMUS!!! AGGRESSIVE TYRANTS!!!

Existují víc než 20 let a ještě na OEF nikdy nehráli!!! Podle svých slov se potřebovali naučit hrát!!! Nejde o nikoho jiného, než o české úchylné hrobníky a perverzáky AGGRESSIVE TYRANTS!!! 

Death metal kometa zazáří i v Trutnově! GATECREEPER!!!

GATECREEPER! Zapamatujte si tohle jméno! S klidným svědomím Vám můžeme zaručit, že tahle kapela bude jedním z černých koňů Obscene Extreme Festivalu v roce 2020! Hype kolem téhle kapely je v poslední době až neuvěřitelný.

TĚŽKÁ GRINDOVÁ CHOROBA Z BELGIE!!! INTESTINAL DISEASE!!!

Na obzoru se objevila další legendární grindová smečka, o které jsme si už všichni mysleli, že ji znova naživo nikdy neuvidíme!!! Belgičtí bardi INTESTINAL DISEASE jsou zpět!!! 

Nová generace klasického švédského death metalu přijede rozdrtit OEF! LIK!!!

Pokud milujete ten klasický zvuk švédské kytarové cirkulárky, znáte již tuto kapelu docela dobře. Stihli vydat pouze dvě alba s názvem „Mass Funeral Evocation“ a „Carnage“, avšak tento čtyřdílný gang vzal scénu útokem a připomněl všem devadesátá léta, kdy Dismember a Entombed právě představili švédský death metal světu. 

Legend není nikdy dost a proto... INTERNAL BLEEDING!!!

INTERNAL BLEEDING stáli při zrodu death metalového hybridu, kde se v energicky skákavém hard core a groovy rytmice pomalu rodily první obrysy slamu. Brutální porce energie vás praští na každé jejich akci, kde nejen v předních řadách létají těla vzduchem...

Nervózní, neposedný grind BANDIT!!!

Grind core, co neposedí. Nervózní, brutální a rychlý nářez v podání philadelphské smečky BANDIT, která se již od svých počátků těší přízni nejen stále se rozrůstajícímu stádu fans, ale i „velkých“ UG magazínů jako jsou Decibel či Metal Inejction, kteří Bandit zařadili cca 2 roky zpátky na seznam kapel, které si nemůžete nechat ujít.

Grinding death metal z Finska se řítí k nám do amfiteátru!!! GALVANIZER!!!

Kapela se objevila v roce 2013 se svým rychlým, brutálním grinding death metalem, který byl poprvé nahraný na jejich EP “Horrid Tales of Death...” o dva roky později. Nabušené energií, hrubostí a drtivou rychlostí se na světlo světa vyřítilo jejich debutní album „Sanguine Vigil“ v roce 2017.

LEGENDÁRNÍ HARDCORE PUNKOVÁ RYCHLOST VÍTĚZÍ!!! TERVEET KÄDET!!!

Legendární banda ze země tisíců jezer, která odstartovala svoji pouť v roce 1980 a ovlivnila kapely a muzikanty na celém světě!!! Ano, nejde o nikoho jiného než o laponské šílence z města Tornio, TERVEET KÄDET!!!