Novinky

Na jihu Švédska stále vládne d-beat/punk chaos!!! LAUTSTÜRMER!!!

Jak to vypadá, když se v kapele sejdou dva ex-členové a jeden člen kapely DRILLER KILLER, jste mohli naživo vidět již v r. 2011.

Obscene Extreme 2014 galerie je na světě!!!

Halelujá!!! Konečně je tady naše oficiální fotogalerie!!! Připomeňte si parádní atmosféru, která panuje Na Bojišti každý rok!!!

Další smrtonosná smečka Åkeho z Mob 47 – KORSFÄST!

!!

Ano! MOB 47 se vrací … eeeh. Teda pardon. Přišel vlastně čas pro jinou kapelu, ale s veteránskou postavou, která působí a působila právě v MOB 47 (a DISCARD a tak dále …). 

Další grind kapela, která vám zkontroluje chrup!

!! TEETHGRINDER!!!V posledních pár letech se na evropské grindové scéně vyskytlo několik nových kapel, které inspiraci pro svůj název zřejmě hledali v okouzlení z dentistických zákroků. Samozřejmě řádně patologických! 

Disciplína a gore grind zvrácenost ze Slovenska!!! ENEMA SHOWER!!!Podle ankety mezi mladými lidmi na Slovensku převládá názor, že G bod
 se nachází v anální oblasti, ...

SLOWLY WE ROT NA OEF 2015!!! OBITUARY!!!

Death metaloví velikáni z Floridy poprvé na OEF! Když jsme tehdy slyšeli na začátku 90.let Slowly We Rot, byl ten vokál Johna Tardyho k neuvěření a slyšet ty těžké a hutné kytarové fláky Trevora Perese bylo prostě dech beroucí. 

Japonské grind tornádo Unholy Grave nic nezastaví!!!

Je to tak. Tahle japonská grindcore legenda je nesmrtelná! Doslova! 

L-E-G-E-N-D-Á-R-N-Í japonská kapela na Obscene Extreme!!! S.O.B.!!!

Ano! A ještě jednou, ano! Podařilo se na Obscene Extreme dostat opravdového kultovního a legendárního headlinera! 

Veteránská goregrind kapela PUTRID OFFAL opět na scéně!!!

Posledních pár let (či měsíců) je ve znamení „backfromthedead“ kapel. Vsadím se, že během chvilky budete schopni vyjmenovat tolik kapel, že Vám na to nebudou stačit prsty na rukou. Jednou z dalších kapel, která stála u vzniku grindcore scény (speciálně ve Francii) jsou PUTRID OFFAL.

Kapela, která možná zagrinduje opravdu tam, kde to nebudete čekat!!! TEST!!!

Pokud dostojí své pověsti, tak tohle bude opravdová šílenost! Střípeček, který zapadne do celkové pestré mozaiky s titulem Obscene Extreme! 

Smrtelná technická smršť POSTHUMOUS BLASPHEMER na OEF!!!

Život, to jsou samá překvapení, a tito techničtí death metal blázni z hlavního města Běloruska, Minsku, jsou toho jasným důkazem. 

Co by byl gore/grind bez HEMDALE?Pamatuje si někdo z vás pražský koncert NYCTOPHOBIC, EXHUMED a HEMDALE, který proběhl v Praze v 90. letech v rámci Grind Over Europe II turné? Já už taky moc ne, ale bylo to peklo, to vím určitě. Jednou z kapel, které to tam tenkrát rozsekali, byli HEMDALE.

Leeds Power Violence!!! GETS WORSE!!!Leeds PowerViolence! GETS WORSE! Jedno z nejvíce skloňovaných jmen na současné mapě power violence/grind scény. Datum vzniku 2011. Na kontě v zainteresovaných kruzích ceněné samostatné sedmipalce a debutní desetipalec a aktuálně venku slit EP s FISSURE (také na OEF 2015!). 

Staré tváře okysličené novou krví na OEF 2015!!! PRIMARY RESISTANCE!!!

Jistě si mnozí z vás pamatují kultovní severomoravskou hardcore / grind kapelu DISFIGURED CORPSE? A právě na troskách této smečky (a pár dalších ... DEAF99 atp.) vznikla nová „mladá“ kapela podobného stylu PRIMARY RESISTANCE. Staří matadoři vs. mladá krev. 

BODYFARM soutěž má 3 výherce!!!

Možná nám nebudete věřit, ale obdrželi jsme jen a pouze správné odpovědi na naši soutěžní otázku a správná odpověď je : BODYFARM na své nové desce "The Coming Scourge" nahráli jako cover "Enter The Eternal Fire" od mocných BATHORY!!!

At war with emo … power violence/grind štýlo na OEF 2015!

!! FISSURE!!

Žánrem, který se významně zapisuje do análů Obscene Extreme festivalu je rozhodně i power violence / grind. Jedním z letošních vystupujících v tomto stylu budou i američtí FISSURE. 

Harsh grind core uragán v podobě anglických EVISORAX!!!

Turné parťáky amerických MARUTA bude anglické grind core trio EVISORAX. A tahle kapela si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Epileptický harsh grind core útok, který se přes trutnovské bojiště přežene jako uragán.

Brutální nářez na pomezí dvou stylů z Floridy - MARUTA

!!!

Technický nářez na pomezí dvou stylů. Death metal a grind core. Na svoje si přijdou fanoušci obou stylů. To jsou floridští MARUTA. Po dvou albech z let 2008 a 2011, které vyšly u Willowtip Records se chystá třetí zářez do diskografie a to tentokrát přímo u Relapse Records.

Smím prosit ? Jsou zde totiž URTIKARIA ANAL!!!

Na OEF všichni milujeme tanečky, bez nich se to prostě nedá a hlavně 
si to bez nich nedokážeme představit.

 Přesně proto pro vás přicházejí tito mexický sado-maso tanečníci. Kdo 
viděl jejich show na OEF 2009, určitě nezapomněl na bizardní taneční kreace 
jejich zpěváka.