Novinky

Zahulíme, zagrindujeme a uvidíme !!! POTHEAD!!!

Tak přesně tímhle se řídí partička vyhulenců z hlavního českého města skrývající se  za masky a název POTHEAD. Chlapci se s tím vůbec neserou a jdou si to celé po svém. Svůj styl označují jako mix grindu a rapu. Musí se uznat, že se jedná o zajímavý kontrast, ale tak proč ne?! 

Připravte se na hopsající flamengo v podání TIBOSITY!!!

Ze slunečného Španělska nám hnusáci, jménem TIBOSITY, přivezou pořádnou dávku hopsavého goregrindu. Kapela je aktivní od roku 2005 a na svém kontě mají dvě full CD. Přičemž o jejich debut se postaral český Bizzare Leprous Prod. a novinka vyšla u domácího Xtreem Music.

Crust pionýři z ostrovů HELLBASTARD na OEF 2016!!!

V případě představování britské crust/metal legendy HELLBASTARD se dá v  krátkosti použít jejich vlastní popisek: „HELLBASTARD jsou často  zmiňováni jako kapela, která vytvořila „crust“ vlnu v 80. letech. 

Těžký a temný hardcore od japonských hrdinů PALM!!!

PALM! Jedna z nejvíc heavy metalovohardcorových kapel pocházejících z Japonska! 

STŘEDEČNÍ WRESTLING MÁNIE!!!

Pozor vy všichni wrestlingoví maniaci tam venku!!! Žebříky, stoly, židle……ó můj Božeeeee! Tenhle rok v létě vám zabušíme oči a uši do země! Wrestlingové zápasy v ringu naživo a ultra násilné představení v podání EAT THE TURNBUCKLE bude zaručeně zmáčené v KRVI!!!!!! Buďte přichystáni na další podrobnosti!!!!

Skandinávská grind core šleha v podání LIVET SOM INSATS!!!

Švédští LIVET SOM INSATS by se mohli stát dalším černým koněm letošního Obscene Extreme Festivalu. Tentokrát by měli zpozornět grind maniaci! Jak už je známo, severské země (Švédsko obzvlášťě) jsou grindu zaslíbené. Pokud ale grind opepříte punkovým přístupem a neotřelými nápady …

D-beat/UK82 pionýři WARWOUND na OEF!!!

WARWOUND. Tohle jméno si zapamatujte. Kapela, která tvořila a byla společně s DISCHARGE, CRASS nebo CONFLICT u začátků ostrovní d-beat/UK82 punkové scény. V letech 1981-83 nahrála a vydala tři kultovní demáče a poté se členové vydali po jiných cestách. Např. takových, že založili SACRILEGE nebo VARUKERS.

Ožralý a satanistický rock'n'roll na OEF 2016. Dámy a pánové,…máme tady švédské GEHENNAH!!!

Kapela, která jede svůj špinavý, alkoholem nasáklý heavy rock'n'roll od roku 1992, stane na obscene podiu a my jsme přesvědčeni, že tito borci Vám, během masivního moshpitu, rozmašírují Vaše kebule, ruce i nohy.

Parádní, trošku jiný, rozhovor s Čurbym na Metalopolis!!!

ČURBY - Ak by som ďalej pil, už by som tu nebol (rozhovor o osobných témach)...

NEEDFUL THINGS INTERVIEW!!!

12.2.2016 BRNO-MELODKA

Motörcharged punk v podání pražských JUST WÄR!!!

A nějaká tuzemská punková kapela by nebyla? Samo, že byla. Matka stověžatá opět vypustila okovaného ďábla z řetězu. Tentokrát si na letošním OEF najděte čas na pogo s poměrně mladou kapelou JUST WÄR, ve které však narazíte na profláklé ksichty z kapel jako EXEKUCE, CLIMAX nebo DEMARCHE.

I mladé kosti dokážou pořádně nahlas zapraskat!!!
 SKELETAL REMAINS!!!

Jak zní old school death metal v podání nové generace? Poctivá 
plíseň staré scény v podání SKELETAL REMAINS dokáže pořádně
 přeházet údy!

PRŮMYSLOVÁ SMRT INTERVIEW!!!

Ahoj chlapi, je skvělý vás zase potkat! Tak jdeme na rozhovor. Zdar zdar, tady je Průmyslová smrt, díky za možnost rozhovoru, jak říkáš pojďme na to!!!!

V DOBĚ MORU INTERVIEW!!!

Ahoj kluci, představte nám V DOBĚ MORU. Kdo jsou členové kapely?

Zdarec. Naše banda vznikla někdy koncem zimy roku 2008 na troskách kapely Reakce na změnu. Smečkou prošli dva basáci a naše aktuální sestava je Wojtis - zpěv, Martin - kytara, Michal - bicí a Ola - basa, kterej je s náma od minulého roku.

Ostrovní fastcore/grind zásobník je nekonečný. FAMINE!!!

Velkokapacitní zásobárna fastcore / grind kapel. Tou se pro Evropu stalo ostrovní království. Další smečkou, která si vysloužila svůj čas na prknech Obscene Extreme Festivalu 2016, jsou FAMINE. Leeds, West Yorkshire. Hrubý a primitivní, rychlý grind / fastcore se zpomalovacími pasážemi pro tenhle styl tak typickými.

Pokud neznáte Diabolical Conquest už i po zpátku, nemá smysl 
vám více vysvětlovat!!!

INCANTATION už na OEF zaklínali v roce 2010, s posledním albem "Dirges
 of Elysium" jsou však zase o něco děsivější a že jim šediny prospívají, se 
nedá popřít.

Královny noise rocku na Obscene Extreme 2016!!! MELT-BANANA!!!

Na tuhle kapelu existuje spousta popisků, jaký styl hrají. Je ale hrozně těžké, to naprosto přesně definovat. Je to noise rock? Nebo synth grind? Hardcore? 

WAR MASTER, TX, Houston = old school death metal!!!

Tohle je hodně povědomé sousloví, co? Co třeba jedno z alb kultovních BOLT THROWER? A přesně jak by jste čekali, WAR MASTER z Houstonu, vás rozsekají old school death metalem, který se nechal inspirovat právě klasikou v podobě BOLT THROWER.

VENOMOUS CONCEPT s vámi sakra zatočí!!!

Když kočička s pejskem hodí do kotlíku crust, thrash, hardcore, grind a death. Pak k tomu nasekaj členy kapel BRUTAL TRUTH, NAPALM DEATH, NUCLEAR ASSAULT, PRIMATE, CORRUPT MORAL ALTARS atd. vznikne velice chutný pokrm s názvem VENOMOUS CONCEPT. Tyhle postarší cápkové v sobě nezapřou svoji slabost pro punk a hardcore.

Power violence/grind destrukce v podání SHACKLES!!!

Kapel tohoto stylu je třeba na Obscene Extreme Festivalu víc a víc! Nikdy jich nebude dost! Naprosto parádní mix starýho power violence alá CROSSED OUT / INFEST nebo NO COMMENT s klasikou alá NAPALM DEATH nebo SIEGE.