Novinky

Brazilský death metal v podání NERVO CHAOS!!!

Brazilský death metal. Již pouze tyto tři slova a jejich význam jsou téměř 99% zárukou kvality. Nejinak tomu je i v případě smečky NERVO CHAOS. Založeno roku 1996, na kontě několik studiových alb a sdílení pódií s nesčetnou řádkou velikánů ug scény.

Projekt PUTRID PILE ti nakope zadek!!!

Kurevsky brutální death poháněnej chytlavejma riffama, fakt rychlejma bicíma a občas až absurdně hrubým řevem. O tom všem je PUTRID PILE. 

Technický deathgrind nasáklý krví na OEF 2016 - Cancerous Womb!!!Smícháním death metalu a extrémního grindcoru vytvářejí svou vlastní mutaci naštvaného, krví nasáklého technického death grindu. Výpověď Cancerous Womb z Velké Británie nenechává nikoho na pochybách. 

Zombie death metal v podání AVULSED!!!

Zombie death metal brought by AVULSED.

Španělská death metal scéna měla vždycky co nabídnout a i na ní jsou stálice, které hoblují struny, ničí blány a hlasivky více než 20 let. Jednou z nich jsou i Avulsed. Popravdě řečeno jedna z nejnedoceněnějších  kapel a opravdu nechápeme proč. 

Nízkoobrátkové demoliční gorekomando na OEF 2016 - GUINEAPIG!!!

Jestliže si můžete pod milým domácím mazlíčkem představit něco jiného, tak na Obscene Extreme Festivalu 2016 GUINEAPIG (morče) rozhodně přivítáte! Tahle trojice, která pochází z Itálie, vám svým mohutným a ryzím goregrindem rozdrtí kebule!!!

Chorobný gore / grind v podání polské legendy DEAD INFECTION!!!

Takže do čtveřice všeho dobrého a po dlouhých sedmi letech (naposledy v r. 2009 ve Svojšicích) poctí trutnovský areál kultovní polská grind core kapela DEAD INFECTION. Kdo by tuhle chásku neznal? Chorobný a brutální gore/grind core, který již více jak čtvrt století mučí vaše i naše sluchovody.

Grind / hardcore peklo v podání ROTTEN SOUND!!!

První a hned bomba! Jo jo přesně tak. Už tady máme první kapelu na další ročník Obscene Extreme Festivalu 2016!!! 

OBSCENE EXTREME CHARITA 2015!!! Po roce zase u Lékařů bez hranic!!!

V pondělí 14.9. jsme vyrazili do kanceláře Lékařů bez Hranic a přivezli s sebou neuvěřitelných 109.157,- kč!!! Díky Vám všem, kteří podporujete naši charitativní akci!!!

Obscene Extreme 2015 Tattoo Workshop!!!

Fotky z tetovacího workshopu na OEF :) www.marre.cz

Ztráty a nálezy!!!

Vše co se na Obscene Extreme našlo a bylo předáno OEF Crew. Kontaktujte nás pokud jde o vaše věci!!!

OEF hlásí, že všechna charitativní trička jsou vyprodána!!!

Limitovaný počet 200 kusů triček byl vyprodán v rekordní rychlosti. Zůstali v nabídce poslední dvě černá trička velikosti XXL, tak si pospěšte dokud jsou. Moc děkujeme za Vaši podporu pro Lékaře bez hranic.

Momentky ze Středy!!!

Skvělý Freak Fest a Samora Squid. Více fotek zde : https://www.facebook.com/ObsceneExtremeFestival

EXORCIZPHOBIA na poslední chvíli na Obscene Extreme Festivalu!!!

Po smutné zprávě, že holandská bruska BODYFARM na letošním Obscene Extreme Festivalu nemůže zahrát z důvodu úmrtí rodinného příslušníka jednoho z členu kapely, máme pro vás kvalitní záskok.

KINDER GRINDER Tattoo session!!!

V rámci dětského koutku bude pro prcky k dispozici tetovací workshop. Nejmenší grindeři a grinderky si budou moci vyzkoušet práci se strojkem a potetovat třeba pomeranče - pod vedením lidí z královéhradeckého tetovacího / piercingového salónu Marre.

Zdravíme z Trutnova!!! Zatím je krásně, ALE buďme připraveni na vše!!!

My už jsme v Trutnově a je tady nádherně, ale podle předpovědi má zapršet a možná přijde i bouřka. Takže se můžou hodit i holínky a pláštěnka J