Novinky

WRESTLING MANIA - STŘEDA 13.7.!!!

Kluci z VcV Wrestling nám předvedou tři wrestlingové zápasy v ringu naživo!!! Dál se můžete těšit na PPTA a EAT THE TURNBUCKLE. To jsou wrestlingový maniaci, kteří to ve středu Na Bojišti pořádně rozsekají!!!

Freak Show - Středa 13.7.2016 - Selfie, ubližující si klaun!!!

Selfie se zrodil o minulém Halloweenu. Když mě požádali, abych udělal představení, které se bude hodit na party (ne tak atmosférické a exhibionistické, jaká jsem dělal předtím), tak mě hned napadl freakshow klaun. Od tohoto přestavení se Selfieho postava vyvíjí.

GUTALAX ToiToi Show!!! Tuhle unikátní show si nemůžete nechat ujít!!!

Ve středu 13.7. v 18:00 buďte připraveni na speciální TOI TOI Show!!!

Brutal Assault Obscuros vs. Obscene Extreme Grinders!!!

Fotbalové utkání mezi Brutal Assault a Obscene Extreme? Skutečnost se stává realitou, přijďte podpořit svého favorita 29. května do Běchovic u Prahy. Kromě nadstandardní fotbalové kvality bude zajištěno také veganské občerstvení. 

Obscene Extreme galerie 2015 je konečně tady!!!

Konečně je tady naše oficiální fotogalerie!!!

Vstupenky Obscene Extreme 2016!!!

Nový objednávkový formulář (přidaná možnost platby kreditní/debitní kartou) včetně zahájení prodeje míst ve VIP kempu a parkoviště.

Wrestle metal v ringu OEF!!! To jsou PPTA!!!

Pro speciální wrestlingovou středu je jasné, že vystupující kapely budou s touhle show mít cosi společného. Jednou z nich budou maniaci PPTA. A doposud podle názvu jejich domovské web stránky je jasné, že wrestling je jejich život! WWW.WRESTLEMETAL.COM.

Českého grindcoru prostě není nikdy dost .... přivítejte KANDAR!!!

Máme zde absolutně čerstvou porci poctivého českého grindcoru! Kapelka nám vznikla v roce 2015 a na svém debutovém albu zatím usilovně pracuje. To však nic nemění na tom, že na koncertních pódiích to chlapům hraje jedna radost. No a ono se ani není čemu divit.

PRŮMYSLOVKA na OEF 2016!!!

Jednou z posledních tuzemských kapel, které vystoupí na letošním Obscene Extreme Festivalu 2016, jsou jihlavsko-brněnští fastcore/grind maniaci PRŮMYSLOVÁ SMRT aka PRŮMYSLOVKA. V loňském roce jim vyšlo v podzemních kruzích vřele přijaté samostatné album s názvem „Invaze změn“, které rozsekalo mnoho nepřipravených posluchačských uší.

100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2016!!! FINÁLOVÝ PLAKÁT!!!

OBSCENE EXTREME 2016 13. - 17. červenec , 2016TRUTNOV - Na Bojišti 

Čistokrevnej UK punk útok THE VILE!!!

A nebyl by to právě Obscene Extreme Festival, kdyby nedošlo i na čistokrevnou punkovku. A už téměř tradicí zůstává, že z velké části jsou punkovými účastníky kapely z ostrovního království. Tentokrát si můžete zapogovat na další z řady kapel řvouna Rata (ex DISCHARGE, VARUKERS).

Grind core s black metalem v podání PLAGUE WIDOW!!!

Rychlej grind core s citelnou špetkou black metalu? Hm? Zajímavá  popiska, která ale k týhle kapele sedne jako sádelnatej zadek na hrnec.  A o kom je řeč? PLAGUE WIDOW! Nový (od r. 2013) objev na americké  podzemní scéně.

LEGENDÁRNÍ JAPONSKÝ HARDCORE PATŘÍCÍ K "BURNING SPIRITS" POPRVÉ V EVROPĚ: DEATH SIDE!!!!

Žádná jiná kapela na zeměkouli nezosobňuje „legendární hardcore“ víc než skvělí DEATH SIDE z Tokya. 

Rychlá hardcore jízda od GEWOON FUCKING RAGGEN!!!

Jo v Holandsku ten rychlej hárdkór hrát jakože uměj. Po hromadě kapel, který vám určitě ihned přistanou před víčkama, si můžete na váš seznam připsat další jméno. GEWOON FUCKING RAGGEN.

Víte co je urban grind? Tak to budete koukat!!! RAMIN KUNTOPOLKU!!!

Až někde v areálu trutnovského Bojiště potkáte dva podezřelé týpky v kuklách hovořící hodně podivnou řečí, tak žádný strach. Nejsou to teroristi! 

Těžkotonážní hrubý grind core v podání 908!!!

Těžkotonážní grind core jak noha z amerického Denveru! To jsou 908! Na kontě mají zatím pouze dva singly, za to ale projeli se svojí živou šou křížem krážem celé Spojené státy. V sestavě členové CATHETER nebo ENEMY REIGN.

Další headliner pro OEF 2016 není nikdo jiný než BRUJERIA!!!

A tady se bude sekat, řezat hlavy a vůbec poteče docela dost krve! To nám věřte! Tohle bude teprve druhé vystoupení pro kultovní death / grind kapelu BRUJERIA na Obscene Extreme Festivalu a přesto vám možná bude připadat, že tahle kapela tak nějak k trutnovskému svátku extrémní muziky patří odjakživa.

Nic menšího než prudké bodnutí brutality!!! VIRULENCY!!!

VIRULENCY, kteří pocházejí ze severního Španělska, vám předvedou zvukový masakr plný technické death metalové agrese. VIRULENCY, s bývalými členy INTERNAL SUFFERING, jsou nabiti rychlostí rovnající se hurikánu a technickou zručností, jakou se mohou pochlubit taková jména jako DEFEATED SANITY, GORGASM a CRYPTOPSY.