Novinky

Rána kladivem od AUTHOR & PUNISHER!!!

Ohohoho. Tohle bude totální pecka pro žánrovou středu na Obscene Extreme Festivalu! AUTHOR & PUNISHER, aneb totální industriální doom/drone metal nářez. A to všechno v podání pouze jedné osoby, kterou je jistý Tristan Shone, maník, který si všechny nástroje používané při tvorbě AUTHOR & PUNISHER tvoří a vyrábí sám.

OBSCENE EXTREME - FESTIVAL OF WEIRD RIFFS - Středa 15. 7. 2020!!!

Tento rok nebylo tak úplně jednoduché vymyslet koncept středečního večera, nějaké nápady jsme měli, ale čertužel se nám je nepodařilo naplnit, alespoň pro tento rok... 

LATINSKÁ BLASFEMIE V THRASHOVÉM RYTMU!!! HERESY!!!

No schválně, kolik znáte extrémních smeček z centrální Ameriky? Není jich moc, co? My Vám teď představíme Kostarické kvarteto HERESY, které, ač dosti mladé, slaví nemalé úspěchy na mezinárodní thrash metalové scéně!!! 

REZERVACE PRO VIP KEMP, PARKOVÁNÍ A LOCKERBOXY!!!

Rezervujte si své místo ve VIP kempu, na parkovišti nebo lockerbox pro vaše osobní věci TADY.

SMRTELNÝ CROSSOVER EXTRÉMŮ!!! PHANTOM CORPORATION!!!

Máme tady novou a neokoukanou krev od našich sousedů z Německa. PHANTOM CORPORATION, banda starých přátel, kteří dali dohromady skvělou kapelu, mixující nejlepší aspekty death metalu a crustcore a opravdu se jim to daří!!! 

Živelný a přitom stále ostrý grind od GENDO IKARI!!!

Technicky dokonalý a svou strukturou totálně živelný grindcore s podivnými zvuky v podkladu? Ok, tak to pro vás máme skotské GENDO IKARI! Trochu industriálna a noise vsuvek, také nikdy nikoho nezabilo, nebo ano?

OBSCENE EXTREME 2020 - NOVÝ PLAKÁT!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!  

GORE GRINDOVÉ STŘEVNÍ TSUNAMI!!! JIG-AI!!!

Jedna z posledních kapel, potvrzená na Obscene Extreme 2020, jsou všem známí vrhači samurajské katany, která vám rozpárá střeva, JIG-AI!!! Není zde třeba dlouhého představování, neboť JIG-AI jsou dlouholetými podporovateli OEF a na festu hráli už minimálně šestkrát a to včetně OEF Asia nebo OEF America!!! 

Děkujeme všem našim OEF fanouškům, že můžeme být nezávislý, odlišní a úžasně unikátní!!!

Užijte si každou minutu v roce 2020 a uvidíme se v létě!!!

SURFUJÍCÍ BOJIŠTĚ NEKOREKTNÍM CROSSOVEREM!!! M.O.D.!!!

Máme tady dalšího headlinera OEF 2020!!! Otce mixu thrash metalu a hardcore punku a politicky nekorektního crossoveru, newyorské METHOD OF DESTRUCTION, které všichni znáte pod zkratkou M.O.D.!!! 

KDYŽ PUNK, TAK NASRANÝ CRUST PUNK!!! INFEKCJA!!!

Crustová scéna našich severních sousedů byla vždy velmi silná a kvalitní a tato kapela je její skutečnou legendou. INFEKCJA, kvartet z polské Wroclavi, který v roce 1991, byl na počátku tehdejší východoevropské anarcho crust punkové scény!!!

Crust grind od veteránů z Brazílie!!! SOCIAL CHAOS!!!

Brazilská crust kapela v Evropě celkem profláknutá svými pravidelnými tour i nahrávkami vydanými s pomocí evropských labelů? SOCIAL CHAOS! Hrubý crust core útok s grind výjezdy přesně ve stylu Extreme Noise Terror či Disrupt.

Když se perou žánry, může to pořádně zajiskřit! LIFELESS!!!

LIFELESS z nedalekého Německa sice již u nás hráli, ale to se psal rok 2015. Od té doby vydali album "The Occult Mastery" a to je Vám, páni, věc! Tak horký Švédský kov se dlouho netaví ani v samotném Švédsku!

SKITSYSTEM jsou zpátky v nové sestavě!!!

No speed, no punk. Tak tahle „kultovní“ éra je snad již dávno zapomenuta a legendární d-beat/crust švédská kapela SKITSYSTEM se nám předvede v nové sestavě, s druhou kytarou v podání Andrease Axelssona z Disfear či Tormented a již bez Mikaela Kjellmana, který se nyní soustředí pouze na Martyrdöd.

Nejrychlejší kapela australské scény ABU GHRAIB!!!

Tahle australská nová mladá grind core kometa by se mohla stát synonymem pro termín „opravdu rychlý grind core“. Sami sebe označují za nejrychlejší kapelu australské scény a po poslechu jejich nahrávek to musíme uznat.

Nový sypec se starými tvářemi v podání PURE!!!

Jestliže některé zahraniční kapely označujeme za černé koně konkrétních ročníků Obscene Extreme Festivalu, tak nesmíme samozřejmě zapomenout ani na tuzemskou grind scénu. Přesně tohle označení si právě zaslouží nově vzniklá grind core rubanice s názvem PURE, kterou tvoří velice známé postavy naší podzemní scény. 

STOVKY DRTÍCÍCH A HLUČNÝCH SONGŮ V NĚKOLIKA MINUTÁCH!!! 3 ONANY BOYS!!!

Do extrémní scény od nepaměti patří taky pořádně hlučný styl, noisecore a my jsme nadšeni, že do line upu Obscene Extreme festivalu 2020 můžeme přivítat legendární české těleso 3 ONANY BOYS!!! 

ENTRAILS!!! Rozparovač (Reaper) se vrací!!!

Švédský death metal zmrazený v čase, který nenechá chladného žádného DM maniaka. Ničivé komando ENTRAILS přináší dokonale zaprášenou muziku bez sebemenší známky dnešní doby!

Fastcore nářez ze severní Itálie!!! FAILURE!!!

Fastcore/power violence kapel není na Obscene Extreme Festivalu nikdy málo! Vítané a tradiční zpestření každého ročníku. Nejinak tomu bude i u italské mladé kapely FAILURE. Solidní porce rychlého fastcoru, šmrnclá tradičními power violence aspekty v podobě změn tempa, zasekávaček a neuvěřitelně rychlého střídání riffů.

ČURBY - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME FILM je nyní k dispozici zdarma na Youtube!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!