Novinky

EXTRÉMNÍ MIXÁŽ Z ITÁLIE!!! SHITFUCKINGSHIT!!!

Tato bizarní trojice z Itálie si říká SHITFUCKINGSHIT a představuje opravdu šílený mix nejextrémnějších stylů jako grind core, gore death a italského 80´s hardcore. Vznikli jako pouhý one man noise core project, ale postupem času se ustálili na počtu třech maniaků, kteří do toho řežou opravdu na plný plyn. 

Severní vítr je krutý i v podání NOT!!! 

Nikdo z vás by neřekl, že tahle bláznivá partička oslavila v letošním 
roce již 20 let existence, že jo? Ale je to tak. Založeno v Teplicích 
v roce 1996! A další zajímavostí budiž, že debutní regulérní album jim 
vyšlo právě až v letošním roce. Po 20 letech! Personální kotrmelce dosud 
nedovolily téhle kapele dát něco komplexního a kompletního dohromady. SUOMI FINLAND GRINDCORE!!! INFERIA!!!

Finští grindcoreoví veteráni INFERIA se po letech vrací na podia OEF. Založeni již v roce 1989, od začátku věrni grindcoreovým kořenům podobným raným Napalm Death, namixovaným s řádnou porcí extremního hardcore a death metalu.  


Brazilské zastoupení hardcore scény v podobě TERROR REVOLUCIONÁRIO!!!


A v line-up pro ročník 2017 se samozřejmě dostane i na brazilské kapely. Co by byl Obscene Extreme Festival bez téhle jedinečné živelné underground scény? Svoji šanci předvést našlápnutý grind s punk výsypy dostanou TERROR REVOLUCIONÁRIO. 

►► První Plakát!!! ►►

►► Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

OBSCENE EXTREME 2017

July / Červenec 5 - 9, 2017

TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti, CZECH Republic

TECHNICKÝ BRUTAL DEATH METAL ZE SVATÉ ZEMĚ!!! VISCERA TRAIL!!!

VISCERA TRAIL, brutální death metalová banda ze státu Izrael, což zaručuje jistou dávku exotičnosti. A že to chlapíkům jde. Sami se označují jako nejchorobnější kapela ze svaté země, ovšem bez zamračených tváří, naopak se smyslem pro humor a nadsázku.

Nelidské chování způsobené výpadky mozku, BACTEREMIA!!!

Když kapely hybernují, neznamená to, že připravované album bude jednoznačný hnůj. Kolumbijský masakr BACTEREMIA vám přichází pořádně zvednout mandle a předvést, co dobrého nakuchtili na novince.

Tuzemská třešnička na dortu v podobě SEE YOU IN HELL!!!

Tohle je ta pravá tuzemská hardcore / punková třešnička na dortu jménem Obscene Extreme Festival. Brněnská smečka, která se právě v těchto dnech vylízává z těžké rány, kterou utrpěla v podobě úmrtí motoru nejen kapely, ale celé české (a zřejmě i světové …) DIY scény, Filipa Fuchse, a která se v nové sestavě objeví letos 10.12. v Brně, vám teprve po druhé ve své historii roztrhá ušní bubínky na příštím ročníku OEF 2017 v Trutnově! 

Grind core rubanice od Baltu – WOJCZECH!!!

Ač se to nezdá, tak tahle kapela se svojí grind core hlukovou károu projela za dobu své existence křížem krážem snad celý svět. I když jakýpak snad .. Wojczech ten svět fakt celej projeli. Od svého založení v roce 1995 až do 2005 byli praktickny na non-stop turné.  Za tu dobu nahráli a vydali hromadu split sedmipalců a split kazet a právě až v roce 2005 se dočkali debutního alba „Sedimente“. 

Mince core hrubost v podání mladíků z HAGGUS!!!

HAGGUS jsou mladá gore / grind kapela z Oaklandu (USA), která se otevřeně hlásí k odkazu a k ovlivnění legendárními Agathocles a kanadskou mince core bruskou Archagathus. Za svoji krátkou dobu existence (od roku 2014) stihli vydat a nahrát již kolem dvaceti releasů, takže v tomhle ohledu co se frekvence vydávání týče je vše v pořádku.

STŘEDEČNÍ OEF SPEED MANIA FEST 2017!!!

Pozor, pozor!!! Po středečních programech na OEF jako byl Doom fest, Noisecore fest nebo Italian Hardcore Night či Wrestling Mania, vám představujeme OEF SPEED MANIA FEST 2017 pro old school maniaky a všechny ostatní milující nadsvětelnou rychlost kytar, údernost bicích a maximálně vyřvaně vysoké vokály. 

Legenda švédské hardcore/punk scény CRUDE S.S. na OEF 2017!!!

Jméno týhle kapely nejspíš znáte, nebo ještě někde uvidíte jako jedno z nejvíc připodobňovaných a přirovnávaných jmen švédské hardcore scény u nových a neznámých kapel, kde si autoři popisků (nás nevyjímaje) pomáhají suchým přirovnáním ve stylu … zní to jako staří dobří … a teď pozor .. CRUDE S.S.!

Mexický grind v podání ANARCHUS na OEF 2017!!!

Letos to těmhle mexickejm grinderos s evropským tour z tragických důvodů nevyšlo. Takže další příležitost se pro ně otevírá na příštím ročníku ObsceneExtreme Festivalu 2017. ANARCHUS jsou stálice grindcore scény v Jižní Americe.

Chaotické, špinavé a brutální … prostě FULL OF HELL!!!

Chaotické, špinavé a brutální!! FULL OF HELL mají potenciál vás naživo totálně rozsekat. Pořád se dá mluvit o poměrně mladé kapele, která toho ale za těch pár let existence (od 2009) celkem dost dokázala. Ne náhodou se tahle partička usídlila na labelu A389 Recordings. Tenhle label má čuch na talentované kapely.

Zombie walk SECTESY míří do Trutnova!!!

Milovníci zombie a dobrého piva, old school death metaloví SECTESY z Kolína, přicházejí šířit zhudebněnou lepru a nabízejí průřez všeho, co stará škola tohoto hudebního žánru nabízí.

Schyluje se k pořádné tancovačce amigos! Přicházejí SUPPURATION!!!

Kolumbijští blázni SUPPURATION, kteří si rádi ve svém volném čase pochutnávají na křesťanech, vám přijdou předvést svůj pitevní brutal death gore grind!

Gore Grind all star band na OEF 2017!!! MEAT SPREADER!!!

Spousta z Vás se už roky ptala na to, co dělá bývalý zpěvák z Dead Infection Jaro, a my Vám můžeme odpovědět, že chystal další gore grindovou pecku s názvem MEAT SPREADER!!! 

AHUMADO GRANUJO alias GRANULÁDO VYGUMÁDO!!!

Tato dnes veleznámá banda vznikla v roce 1999 jako sranda projekt s naprosto šíleným mixem grind gore a techna s úchylnými live vystoupeními. Dnes ji můžeme považovat za klasického zástupce české gore grind scény. 

BLACKMAIL přivážejí z Budapešti hodně solidní porci d-beat/crustu!!!

I v zemích, do kterých byste to neřekli se brousí kvalitní d-beat / crust. BLACKMAIL jsou mladá a nadějná partička crusterů z Budapešti, jejíž členové mají za sebou působení v kapelách jako Human Error nebo Freedom Is A Lie. 

Maskované teroristické hardcore trio z Finska!!! PSYKOANALYYSI!!!

Tahle kapela sama sebe popisuje jako maskované teroristické trio z Finska, hrající vitutus (hledejte) hardcore a sídlící na neznámém tajném místě uprostřed Finska. Hudebně je to mix starých finských raw punk spolků jako Kaaos, Riistetyt, Totuus s grindpasážemi.