Novinky

Mexický grind v podání ANARCHUS na OEF 2017!!!

Letos to těmhle mexickejm grinderos s evropským tour z tragických důvodů nevyšlo. Takže další příležitost se pro ně otevírá na příštím ročníku ObsceneExtreme Festivalu 2017. ANARCHUS jsou stálice grindcore scény v Jižní Americe.

Chaotické, špinavé a brutální … prostě FULL OF HELL!!!

Chaotické, špinavé a brutální!! FULL OF HELL mají potenciál vás naživo totálně rozsekat. Pořád se dá mluvit o poměrně mladé kapele, která toho ale za těch pár let existence (od 2009) celkem dost dokázala. Ne náhodou se tahle partička usídlila na labelu A389 Recordings. Tenhle label má čuch na talentované kapely.

Zombie walk SECTESY míří do Trutnova!!!

Milovníci zombie a dobrého piva, old school death metaloví SECTESY z Kolína, přicházejí šířit zhudebněnou lepru a nabízejí průřez všeho, co stará škola tohoto hudebního žánru nabízí.

Schyluje se k pořádné tancovačce amigos! Přicházejí SUPPURATION!!!

Kolumbijští blázni SUPPURATION, kteří si rádi ve svém volném čase pochutnávají na křesťanech, vám přijdou předvést svůj pitevní brutal death gore grind!

Gore Grind all star band na OEF 2017!!! MEAT SPREADER!!!

Spousta z Vás se už roky ptala na to, co dělá bývalý zpěvák z Dead Infection Jaro, a my Vám můžeme odpovědět, že chystal další gore grindovou pecku s názvem MEAT SPREADER!!! 

AHUMADO GRANUJO alias GRANULÁDO VYGUMÁDO!!!

Tato dnes veleznámá banda vznikla v roce 1999 jako sranda projekt s naprosto šíleným mixem grind gore a techna s úchylnými live vystoupeními. Dnes ji můžeme považovat za klasického zástupce české gore grind scény. 

BLACKMAIL přivážejí z Budapešti hodně solidní porci d-beat/crustu!!!

I v zemích, do kterých byste to neřekli se brousí kvalitní d-beat / crust. BLACKMAIL jsou mladá a nadějná partička crusterů z Budapešti, jejíž členové mají za sebou působení v kapelách jako Human Error nebo Freedom Is A Lie. 

Maskované teroristické hardcore trio z Finska!!! PSYKOANALYYSI!!!

Tahle kapela sama sebe popisuje jako maskované teroristické trio z Finska, hrající vitutus (hledejte) hardcore a sídlící na neznámém tajném místě uprostřed Finska. Hudebně je to mix starých finských raw punk spolků jako Kaaos, Riistetyt, Totuus s grindpasážemi. 

Břitva zařízne i Vás!!! Speed Thrash mánie na OEF!!! RAZOR!!!

Po mnoha legendárních headlinerech na OEF můžeme ohlásit jeden opravdový kult kultů a to kanadské thrashery RAZOR!!! Založeni v roce 1983, v kanadském Guelphu ve státě Ontario, RAZOR patřili a stále patří mezi průkopníky speed a thrash metalového stylu. 

Máte rádi zhudebněný chaos v extrémním podání? Matematická rovnice vesmírné brutality ze Španělska!!! WORMED!!!

Nikdo to neumí předvést lepé, než právě WORMED! Z jejich setu se vám kompletně zatočí hlava, a protože se v jejich lyrice přenesete do vesmírného Matrixu, je lepší pořídit si dostatečnou zásobu kyslíku!

FIEND přijedou na druhý pokus rozsekat svým grindem Trutnov!!!

Tak na OEF 2016 to nevyšlo a pokud vám stále tohle jméno nic neříká, tak vězte, že tahle smečka vznikla v roce 2012 v kalifornském Fresnu a na kontě má již pěknou řádku zadek nakopávajících nahrávek jakou jsou např. split sedmipalec s Dead Issue, samostatná sedmička „Derailed“ a v plánu split nahrávky se Suffering Mind nebo Endless Demise.

Grind veteráni SUCKING LEECH z Bavorska na OEF 2017!!!

Tahle německá grind bruska to neměla po dobu své existence vůbec lehké. Založeno v roce 1998 a od roku 2002 až do roku 2012 se po ní slehla zem. 

Nezahrávej si s Voodoo, pokud si nejsi dost jistý sám sebou!!! KRISIUN!!!

Bratrské trio z brazilských pralesů nekompromisně kuje své železo již 28 let. Jejich vášní je death metal, jejich inspirací jsou fans.

DEAD ROOT přivážejí hrubý grind core se sludge zpestřením!!!

Hmmm. Čerstvá mladá a hlavně brutální a rychlá grind krev z Austrálie? To si nenecháme samozřejmě ujít. A s námi ani vy, kteří se chystáte na Obscene Extreme Festival v roce 2017. DEAD ROOT.

KULTOVNÍ, LEBKY DRTÍCÍ DEATH METAL JAK MÁ BÝT!!! PURTENANCE!!!

Finští PURTENANCE jsou na finské scéně průkopníky Death Metalu od svého vzniku v roce 1989. Jejich debutní album “Member of Immortal Damnation” se dokonce považuje za milník mezi nejtvrdšími a nejbrutálnějšími deathmetalovými nahrávkami, které byly v této zemi vydány.

BRAZILSKÁ THRASH METALOVÁ BRUSKA POPRVÉ NA OEF 2017!!! VIOLATOR!!!

Brazilský thrash metalový kvartet VIOLATOR vznikl v roce 2002 a patří ke špičce brazilské druhé vlny thrash metalu. Ovlivněni, jinak neslavnější brazilskou bandou Sepulturou, v jejich thrash letech. Ovšem tito mladíci, vedeni basákem Pedrem, dávají starým pardálům pěkně na prdel!!!

Další šance pro DEAD INFECTION!!!

Prohlášení Cyjana k tomuhle roku "Máme velkou radost, že můžeme přijet znovu, zahrát na OEF 2017 a ukázat naši pravou tvář... 

STOP KILLING ANIMALS, START KILLING PEOPLE!!!

Máte chuť na praštěný brutal death grind s pořádnými koulemi? A pamatujete se na kultovní klip ANIMALS KILLING PEOPLE na dvoře plném prasat? Už vám to docvaklo? Bojovníci za práva zvířat k nám míří s novým, totálně chorobným albem!

Mějte své plynové masky stále po ruce, CYTOTOXIN se vrací!!!

Svým druhým albem obrátili svět naruby a Unique Leader si mohli pouze mnout ruce. Po personálních problémech jsou tu k naší i vaší radosti opět v plné síle, typičtí svým chytlavým a vytříbeným brutálním stylem s nenapodobitelně zvráceným a pořádně divokým Grimovým growlingem!


VSTUPENKY OEF 2017!!!

Prodej vstupenek na Obscene extreme Festival 2017 zahájen!