Novinky

NUCLEAR ASSAULT – tahle hra stále není u konce!!!

Danny Lilker :
"Zdravím šílenci!! Nuclear Assault je velmi potěšen, že může říci, že se objeví na Obscene Extreme 2017! Někteří z vás si možná řeknou "Počkat!": myslel jsem , že poslední vystoupení Nuclear Assault v Evropě bylo na Eindhoven Metal Meetingu v prosinci 2015! Máte pravdu, opravdu jsme to řekli. 

MEATKNIFE – ŘEZNÍCI JSOU ZPĚT!!!

Gore Death metaloví mistři z Německa se vrací na prkna OEF 2017. Kapela založená v roce 1995, hrající v nejlepší tradici slam/gore/groove. Po několika nahrávkách se kluci rozpadají, aby se po pěti letech hibernace opět sešlo originální duo Matze a Krüger a našli zbývající dva členy Toba s Mariem. Výsledek  jejich spolupráce je jejich nejnovější počin „Pimple With Pus“.

MALIGNANT TUMOUR pitevna ožívá po 20 letech na OEF afterparty!!!

MALIGNANT TUMOUR a OBSCENE EXTREME…toť nerozlučné pouto, které vzniklo už před více než 20-ti lety a stále existuje. Právě proto, a taky díky tomu, že jejich velice ceněný split počin, společně se SQUASH BOWELS letos oslaví 20 let od jeho vydání na značce OBSCENE PRODUCTION, Vám můžeme oznámit jejich speciální a exkluzivní (opravdu jen jediný) set na nedělní OEF afterparty.

Brazilská hardcore/punk legenda RATOS DE PORAO opět v Trutnově!!!

Tahle kapela je bez větších diskuzí jedním z pojmů na mezinárodní hardcore/punk scéně. RATOS DE PORAO se opět (a to již potřetí!) vrací na pódium Obscene Extreme Festivalu. Letos tahle brazilská legenda oslaví již 36 let existence, ve které si klasicky prošli několika obdobími a změnami stylů, aby se konečně v novém miléniu vrátili ke svým hardcore/punk kořenům. 

Jediný zástupce saudskoarabské grind scény je zpět! CREATIVE WASTE!!!

Tak schválně, kdo z Vás si pamatuje jedinou saudskoarabskou kapelu, která kdy vystoupila na Obscene Extreme Festivalu? ………. Už? Rok 2012? Nic? CREATIVE WASTE jsou zpátky!

Ahoj, všichni fanatici a podivíni. To jsem já! Selfie The Clown!!!

Vracím se na Obscene Extreme, abych si s Vámi všemi pohrál! Budeme řvát, smát se, řezat, krvácet a propichovat si cestu touhle podívanou a zkoumat hranice mezi příčetností a šílenstvím. Na nadcházející ročník jsem si připravil nějaké nové, speciální chuťovky, které jsou inspirovány duchem tohoto festivalu, ale také stará, oblíbená čísla. Jen se zeptejte sami sebe, co se bude dít, jestliže Selfie náhodou najde kufr s nářadím? Ten, který schováváte na bezpečném místě, daleko od dětí a klaunů.

POSLEDNÍ ŠANCE SEHNAT CHARITATIVNÍ TRIČKA Z OEF 2016!!!

Máme tu pro vás posledních 35 kusů charitativních triček OEF + INSECT WARFARE. Víc už jich nebude. 

KANADŠTÍ ROCK'N'ROLLOVÍ NABÍJEČI NA OEF!!! HARD CHARGER!!!

Jako už tradičně v posledních letech na OEF, nemůže i letos chybět zástupce špinavého, tvrdého rock'n'rollu. Kanadská trojice nazvaná HARD CHARGER, hrající energický, tvrdý a opravdu špinavý rock'n'roll s příměsí punku a metalu, nám ho na prkna co znamenají svět, na podium OEF přivezou ve vrchovaté míře.

TASMÁNSKÁ GRIND DEMOLICE!!! NOWYOUREFUCKED!!!

Jen opravdoví šílenci budou znát toto tasmánsko-australské demoliční kvarteto NowyourefuckeD. Ovšem co pánové předvádějí, je neuvěřitelně živelný grind core v nejlepší tradici australských smeček jako Warsore a dalších. Založeni v roce 2008 a za sebou už mají evropské a indonéské tour, taky několik dem a singlů.

SYSTEMATIC DEATH: zuřivá legenda japonského hardcoru!!!

Vzteklý, nadupaný, šílený hardcore z japonského Yokohama City!! Jestli jste si mysleli, že jsme všechny naše náboje vystříleli tím, že jsme na pódium OEF přitáhli japonské legendy jako S.O.B. a DEATH SIDE, tak jsme potěšeni, že Vám zase můžeme zlomit vaz další legendární, rychlostí posedlou partou ze Země vycházejícího slunce: SYSTEMATIC DEATH! 

Parádní blackened crust/thrash od NUCLEAR DEVASTATION!!!

Tak tohle bude naživo lahůdka pro znalce. Holandská kapela NUCLEAR DEVASTATION totiž vcelku zajímavě mixuje hrubej primitivní black metal s crust/d-beatem a těžkotonážní sludge/stoner pasáže. Blackened crust/thrash. 

Disco ve znamení porna, nebo porno ve znamení disca? Na tuto otázku vám odpoví ANAL GRIND !!!

Dámy a pánové, vážení přátelé, nachystejte si taneční úbory, protože tito beloruští milovníci ,,zadních dvířek" chystají roztančit vše živé i neživé.

TOTÁLNÍ PUNKOVÝ CHAOS NA BOJIŠTI!!! TOTAL CHAOS!!!

Pro všechny šílence punku a hardcore, tady máme žhavou novinku. Hrdě hlásíme, že na OEF 2017 vystoupí kapela, co třímá vlajku amerického punk/hardcore už od roku 1989 a to kalifornští TOTAL CHAOS. Výjimečná kapela, co od svého zvuku a stylu neuhnula od svého prvního dema „Punk Invasion“, velmi známá svým intenzivním koncertováním po boku velkých stylových hvězd, The Exploited, Sham 69, nebo Conflict. 

Izraelský power violence/sludge v podání MOOM na OEF 2017!

!!

Obscene Extreme Festival pro vás již nějaký ten pátek objevuje mladé a nadějné smečky. I tahle kapela není vyjímkou. Parádní rozjetý power violence/sludge z Izraele, který se pojmenoval MOOM. Na kontě mají dva singly a evropské turné, které proběhlo vloni v létě. 

GOD’S AMERICA mají power violence/grind v malíčku!!!

Power violence žije a né že ne! Tahle kapela řádně zamíchala kartama na pv/grind scéně svým albem „Merge With The Infinite Now“, které vyšlo v loňském roce u Deep Six / Regurgitated Semen Records. Krátké minutové výsypy plné zasekávaček a změn tempa. Sludge pasáže střídající se s několika sekundovými grind pasážemi.

Švédská grind/hardcore bruska THE ARSON PROJECT po 10 letech na OEF!!!

Švédská (Malmö) grind core bruska THE ARSON PROJECT, která se neštítí ani jiných stylů jako je hardcore nebo punk, se po dlouhých deseti letech opět představí na scéně Obscene Extreme Festivalu. Co se od té doby u téhle smečky změnilo? Shrnout by se to dalo do jedné jednoduché věty – v podstatě nic převratného se neudálo, ale důležitější by mohlo být, co se chystá!

MASKOVANÍ DÉMONI AMERICKÉHO CROSSOVERU!!! GHOUL!!!

Máme pro vás opravdovou pecku!!! Americké maskované kvarteto GHOUL, presentující crossover mezi thrash a death metalem s neuvěřitelnou dávkou hudební kvality. Pánové Digestor, Fermentor, Cremator a Dissector opravdu umí a my jsme po shlédnutí jejich několika naprosto šílených a energických vystoupení v USA neváhali a přivezli je na letošní OEF. GHOUL od svého počátku v roce 2001 stihli vydat pět velkých desek, které byly celosvětově velmi dobře přijaté. 

SYMFONIE NECRO GORE MASAKRU!!! DEATHTOPIA!!!

Muzika v nejlepší tradici Gore Metalu, silně ovlivněná klasiky žánru jako jsou Exhumed nebo Carcass. Ano, toto jsou DEATHTOPIA, kapela s mezinárodní osádkou, založena v roce 2010 v japonské Ósace, kytaristou a zpěvákem Muneem. Ve tříčlenné sestavě kapela nahrála dvě velké desky a odehrála několik tour po Asii a Evropě.

PIONÝŘI GRINDCORE ZE ŠPANĚLSKA!!! EL KASO URKIJO!!!

Ve Španělsku byli jedněmi z prvních, vlastně první, kteří vydali grindcoreovou nahrávku na LP. Pamětníci určitě vědí, že jde o drtiče EL KASO URKIJO. Založeni v roce 1987 ještě jako EL KASO a hned rok následující přejmenovaní na konečný název EL KASO URKIJO, podle vražd markýze a markýzy Urkijo ve Španělsku.

MEXICKO-AMERICKÉ PROHNILÉ KOMANDO!!! ROTTENNESS!!!

Intenzivní, nekompromisní death/ grind. To nám přiveze už podruhé mexicko-americká smečka ROTTENNESS. Velmi aktivní kapela s kořeny v mexickém Cancúnu vznikla už v roce 1994, kde ji založil undergroundový šílenec Jajleel.