Novinky

ŠVÉDSKÁ GORE SODOMIE!!! RAZORRAPE!!!

RAZORRAPE byl založen jako one – man projekt Martina Schönherra, ex bubeníka spolků jako Deranged, Splattered Mermaids nebo Virgin Sin, v roce 2004. RAZORRAPE je netradičně gore/grind banda pocházející z evropské kolébky death metalu, Švédska. Chlapi v roce 2006 doplnili line up a společně s renomovaným labelem Rotten Roll Rex vyplivli na svět několik nahrávek v různých formátech.

VOJÁCI SLOVENSKÉHO GRINDCORE!!! EMBOLISM!!!

Dnes Vám představujeme jeden z nejlepších grind aktů od našich sousedů ze Slovenska, EMBOLISM. Kapela kolem bratří Kotríkovcov vznikla v roce 1997 a záhy po vzniku vydali demo, které skvěle pojmenovává jejich styl „Grind´n´Roll“. Následují další splity a dva dlouhrohrající záseky.

DRTÍCÍ JÁDRO Z NECROAKROPOLE!!! SLAVEBREED!!!

Tak tady rychlost opravdu vítězí. Absolutní grind core s malou příměsí  crustu a hardcore to jsou SLAVEBREED, kvintet z řeckých Athén. Své jádro  drtí už více než 10 let a určitě jsou jedno z velkých jmen na poli  evropského grind core.

BRUTALISMO:SADISMO:CHILESMO!!! SADISM!!!

Latinsko americký kult SADISM na OEF 2017!!! Kapela vznikla už v roce 1988 a společně s kumpány Pentagram Chile jsou průkopníky extrémního metalu v Chile. Old school death metal je to, na co tito chlapíci přísahají a výčet jejich nahrávek dává znát, že i po těch letech jsou pořád velmi aktivní. 

NOVÁ KRÁLOVSKÁ GRINDOVÁ KREV!!! BLACK SKIES BURN!!!

I přesto, že existují 10 let, jsou stále relativně noví a neznámí. BLACK SKIES BURN z anglického Oxfordshire se vzhlédli v brutálním rachotu ve stylu grind death s DIY etikou. Stačili už předskakovat kapelám jako Sepultura, nebo Extreme Noise Terror a vydat několik DIY nahrávek.

Temný crust/d-beat ze Švédska MYTERI rozpoguje Bojiště!!!

Pokud kdokoliv z vás pátrá v současné době po kapelách, které by byly podobné Tragedy nebo From Ashes Rise, ale zároveň to nebyly trapné ufňukané neo-crust kopírky, tak právě pro vás máme tuhle lahůdku v podobě švédských MYTERI! 

Švédská smečka vlků – WOLFBRIGADE!!!

Wow! Jsou zase tady! A to „zase“ rozhodně od nás není nějaké otrávené povzdechnutí, ale naopak, na tuhle kapelu se těšíme a spolu s námi se určitě těšíte i vy. WOLFBRIGADE. Základní kámen světové hardcore/punk scény.

VRACEJÍCÍ SE BULDOZER Z HORNOSLEZSKÉ PÁNVE!!! PSYCHONEUROSIS!!!

Máme tady další z návratů v grindcorové obci. Polský band PSYCHONEUROSIS po velmi aktivním období mezi lety 1991 a 2001, kdy odehrál spousty koncertů a vydal ještě víc nahrávek, se díky pracovním povinnostem členů kapely rozpadnul.

SPEAK ENGLISH OR DIE V PLNÉ PARÁDĚ!!! STORMTROOPERS OF BEER!!!

Absolutní pecka!!! Všichni samozřejmě známe metalovou legendu Dannyho Lilkera a všechny jeho kapely a projekty. Nejednou už oblažil svoji návštěvou trutnovské Bojiště, ovšem letos to bude jistě velmi speciální. 

EXTRÉMNÍ MIXÁŽ Z ITÁLIE!!! SHITFUCKINGSHIT!!!

Tato bizarní trojice z Itálie si říká SHITFUCKINGSHIT a představuje opravdu šílený mix nejextrémnějších stylů jako grind core, gore death a italského 80´s hardcore. Vznikli jako pouhý one man noise core project, ale postupem času se ustálili na počtu třech maniaků, kteří do toho řežou opravdu na plný plyn. 

Severní vítr je krutý i v podání NOT!!! 

Nikdo z vás by neřekl, že tahle bláznivá partička oslavila v letošním 
roce již 20 let existence, že jo? Ale je to tak. Založeno v Teplicích 
v roce 1996! A další zajímavostí budiž, že debutní regulérní album jim 
vyšlo právě až v letošním roce. Po 20 letech! Personální kotrmelce dosud 
nedovolily téhle kapele dát něco komplexního a kompletního dohromady. SUOMI FINLAND GRINDCORE!!! INFERIA!!!

Finští grindcoreoví veteráni INFERIA se po letech vrací na podia OEF. Založeni již v roce 1989, od začátku věrni grindcoreovým kořenům podobným raným Napalm Death, namixovaným s řádnou porcí extremního hardcore a death metalu.  


Brazilské zastoupení hardcore scény v podobě TERROR REVOLUCIONÁRIO!!!


A v line-up pro ročník 2017 se samozřejmě dostane i na brazilské kapely. Co by byl Obscene Extreme Festival bez téhle jedinečné živelné underground scény? Svoji šanci předvést našlápnutý grind s punk výsypy dostanou TERROR REVOLUCIONÁRIO. 

►► První Plakát!!! ►►

►► Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

OBSCENE EXTREME 2017

July / Červenec 5 - 9, 2017

TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti, CZECH Republic

TECHNICKÝ BRUTAL DEATH METAL ZE SVATÉ ZEMĚ!!! VISCERA TRAIL!!!

VISCERA TRAIL, brutální death metalová banda ze státu Izrael, což zaručuje jistou dávku exotičnosti. A že to chlapíkům jde. Sami se označují jako nejchorobnější kapela ze svaté země, ovšem bez zamračených tváří, naopak se smyslem pro humor a nadsázku.

Nelidské chování způsobené výpadky mozku, BACTEREMIA!!!

Když kapely hybernují, neznamená to, že připravované album bude jednoznačný hnůj. Kolumbijský masakr BACTEREMIA vám přichází pořádně zvednout mandle a předvést, co dobrého nakuchtili na novince.

Tuzemská třešnička na dortu v podobě SEE YOU IN HELL!!!

Tohle je ta pravá tuzemská hardcore / punková třešnička na dortu jménem Obscene Extreme Festival. Brněnská smečka, která se právě v těchto dnech vylízává z těžké rány, kterou utrpěla v podobě úmrtí motoru nejen kapely, ale celé české (a zřejmě i světové …) DIY scény, Filipa Fuchse, a která se v nové sestavě objeví letos 10.12. v Brně, vám teprve po druhé ve své historii roztrhá ušní bubínky na příštím ročníku OEF 2017 v Trutnově! 

Grind core rubanice od Baltu – WOJCZECH!!!

Ač se to nezdá, tak tahle kapela se svojí grind core hlukovou károu projela za dobu své existence křížem krážem snad celý svět. I když jakýpak snad .. Wojczech ten svět fakt celej projeli. Od svého založení v roce 1995 až do 2005 byli praktickny na non-stop turné.  Za tu dobu nahráli a vydali hromadu split sedmipalců a split kazet a právě až v roce 2005 se dočkali debutního alba „Sedimente“. 

Mince core hrubost v podání mladíků z HAGGUS!!!

HAGGUS jsou mladá gore / grind kapela z Oaklandu (USA), která se otevřeně hlásí k odkazu a k ovlivnění legendárními Agathocles a kanadskou mince core bruskou Archagathus. Za svoji krátkou dobu existence (od roku 2014) stihli vydat a nahrát již kolem dvaceti releasů, takže v tomhle ohledu co se frekvence vydávání týče je vše v pořádku.

STŘEDEČNÍ OEF SPEED MANIA FEST 2017!!!

Pozor, pozor!!! Po středečních programech na OEF jako byl Doom fest, Noisecore fest nebo Italian Hardcore Night či Wrestling Mania, vám představujeme OEF SPEED MANIA FEST 2017 pro old school maniaky a všechny ostatní milující nadsvětelnou rychlost kytar, údernost bicích a maximálně vyřvaně vysoké vokály.